2726

من الان زن عموم فوت کرده شهر دیگه اس 

موندم برم با نه.

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شعور ندارن دیگ اونوقت ما زندونی شدیم تو خونه بخاطر ی عده ک پخشش میکنن

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤

درسته واقعا بمونید خونه امروز به ماها که پرستار بودیم و طرح هستیم گفتن برید همتون و اونایی که رسمی هستن حقوقشون رو بردن بالا تر 

مراقب باشید دوستان اما خب نترسید چیزی نمیشه نکات رو که رعایت کنید همه چیز حل میشه

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
وای فقط اون مرتیکه عوضی که داشت ضریح رو لیس میزد 

کی

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤
من خرید تعطیل آرایشگاه تعطیل بچمم خونه نشین ولی چه کنم که سرکارم ...مدامم با پول سر و کار دارم حسابد ...

دستکش ی بار مصرف.

زل ضدعفونی همراهت.

دست شستنت مرتب.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..

یه فیلم دیدم از یه پسر بسیجی نفهم خر که رفته بود حرم و میگفت مارو از کرونا نترسونید با اعتقادات مردم بازی نکنید ما بازم میایم زیارت بعدم میرفت ضریح رو می‌بوسد و سر و صورتشو می‌مالید به ضریح وای هیچوقت برای کسی مرگ نخواستم ولی کاش این احمق کرونا بگیره بمیره من یکم دلم خنک شه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706