2737
2734
عنوان

اسم جاریتون رو چی سیو کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6101 بازدید | 180 پست
زنداداش 😒

جاریت میشه زن داداشت؟

🤔🤔🤔

زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ما سه تا جاری هستیم که خواهر نداری واسه هرکاری باهمیم از خونه تکونی بگیر تا خرید رفتن وغذایی که درست ...

خوش به دلت که مثل خودت یکرنگ هستن

زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!
جاریت میشه زن داداشت؟ 🤔🤔🤔

نه به شوهرش داداش میگم و به زنش زنداداش اخه ازم خیلی بزرگترن 

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
2738
واقعا کاری باهاشون نداشته باشی هم راهی دارن برای دخالت

من اصلا باهاش كاري ندارم بيچاره از روز اول ورودم به اين خانواده منو دشمن فرضي ميبينه

روز بله برونم زد زير گريه كه چرا مهريه اين انقدره

روز عروسيم خودشو زد به غش نظم سالن رو بهم زد خواهرش جيغ ميزد پا قدم عروس جديده

هميشه از دهن من به ديگران حرف ميزنه در صورتي كه باهاش ارتباطي ندارم اصلا

هر جا شوهرم باشه ميره ميچسبه بهش ميگه اين مثل داداشمه دوستش دارم

خونمم مياد هر بار يه چي ميشكونه

موقع كموتراپيم كه موهام ريخت كلاه گيس ميذاشتم تو جمع بلند داد ميزد فلاني اصلا موهات معلوم نيست پستيژه

تازه اين ذره اي از كاراشه

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
زنداداش سیو کردم 

قضیه چیه؟

جاری،زنداداش؟

عنچوچك  اخه عاشق عنچوچك  تازه خودش هم اسمشو سيو كرده

معنی عنچوچک چیه ؟ من همینجا دیدم همیشه به شوهرم میگم میخندیم ولی نمیدونم یعنی چی😁

دانــــــه انداخت و از شــــــوق ندیدم تلـــــه را ......
من اصلا باهاش كاري ندارم بيچاره از روز اول ورودم به اين خانواده منو دشمن فرضي ميبينه روز بله برونم ...

چه ناقص العقل

خدا به دادت برسه

اسمش خالی  قبلا تازه ازدواج کرده بودیم  خواهرجون بود  بعدش شد اسمش +جون  الا ...

و بعدا؟؟؟؟؟

باز آمدم...(کاربر قدیمی)                                                                                                  
2706