2733
2734

اره منم دیدم

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دوتا لیوان قبل غذا اب میخورن که شکمشون پر بشه نتونن زیاد غذا بخورن

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2728

بله اگه با ابلیموی تازه بخوری عالیه ،،20دقیقه قبل غذا معده رو پرمیکنه ،اشتها کم میشه

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........

بله آب خوردن قبل غذا خوبه البته نه اینکه تاآب خوردی بری پای سفره آب و آب لیمو معجزه میکنه معدتو پر میکنه که از هجم زیاد غذا دوری کنی

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

اب خوردن قبل از غذا نباید بلافاصله قبل غذا باشه

مثلا یک ربع قبل باشه

تاثییرشم اینه که یکم معده پر میشه دیگ جای غذا خوردن نداری

با چنگال غذا بخور

یا قاشق کوچولو

تو بشقاب آبی و کوچیک غذا بخور

کاهو رو خیلی به رژیم غذایت اضافه کن

اب معده رو پر میکنه و نمیذاره غذا بخوری 

من تو دوره لاغری دستشویمم نگه میداشتم که دفع نشه😖😖😖😁😁😁😁فکر میکردم اینجوری چاق میشم اما جز یبوست مکرر هیچ اتفاقی نیفتاد 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2738