2737
2734

منه انسان اومدم به دنیا چند سالی زندگی میکنم و میرم تو این دوره زندگیم چه ادعایی میتونم در برابر خدا خالق میلیاردها کهکشان و ابر کهکشان که مثل رشته های عصبی درهم پیچیده شدن از بس زیاده تعدادشون داشته باشم ؟ وقتی حتی انسان نمیتونه تعدادشونو دقیق تخمین بزنه 

وقتی روزی خواهم مرد و روحم بدون جسم در دنیای دیگه با قوانین فیزیکی منحصر به خودش حاضر میشه و ... چجور میتونم به قدرت خدا ایمان نداشته باشم ؟؟ 

جهل از این بالاتر که تا چشمم به چند تا برج و ماشین لوکس افتاد به خدا بگم نمیخوام کمکم کنی خودم از پس مشکلاتم برمیام؟؟؟؟

در شرایطی که با یه میکروارگانیسم ویروس هوشمند طرف هستیم ویروس هوشمند به لحاظ ساختاری به اندازه کافی ناشناخته هست ، ویروس هوشمند موجود زنده نیست و خودشم تغییر میده در بدن میزبان واسه همینه ایدز به طور قطعی ریشه کن نشد در برابر همچین چیزی نباید از خدا کمک بخوایم ؟؟؟

خواهشن خیلی فکر کنیم 💕

برای همه کار باید از خداکمک خواست

انسانها همانطور که در قران کریم اومده فراموشکار و ناسپاسن طوری که وقتی به موفقیت میرسن میگن خودمون تلاش کردیم و موفق شدیم و وقتی زمین میخورن و مشکل دارن میگن خدا نخواست و خدا این بلا رو سرمون اورد در حالی که خیلی وقتها ماراه اشتباه رو انتخاب میکنیم و نتیجه اعمال خودمون رو میبینیم و ضررمیکنیم

خداوندا به حق بزرگیت اگه میخوای جونمون رو بگیری اول پاکمون کن

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اتفاقا چن وقت پیش یه نفر تاپیک زد :به این نتیجه رسیدم که خدا وجود نداره  😓😓تازه چن نفرهم تای ...

آخه این چه بدبختی و بی ایمانی که انسان قرن 21 درگیرش شده 

آخه این چه بدبختی و بی ایمانی که انسان قرن 21 درگیرش شده 

ببینید کلا ماانسانا خیلی خیلی مزخرفیم

🤔تا یه چیزی میشه میگیم خدا وجود نداره.. یه چیز دیگه هرچه میریم جلوتر وعلم پیشرفت میکنه همونقدر هم از دین فاصله میگیریم،،،چن وقت پیش داشتیم درمورد اسلام و کامل بودنش حرف میزدیم یه پسری گفت من خودم بشخصه مسیحی روبیشتر میخوام!! گفتیم چرا؟؟؟گفتش چون شراب قدغن نیست

😁😂😂😂

این مشکل از ریشه بایددرمان بشه ،وقتی میخوایم خودمونو باکلاس نشون بدیم به محجبا میگیم امل

🤔🤔از بچگی بچه ها رو مینشونیم پای ماهواره بزرگ که شدن انتظار داریم قدیسه تحویل بگیریم

2738