2733
2734
عنوان

خانوماااامیشه لطفابیایین؟؟

237 بازدید | 44 پست

خانومایی که فکرمیکنن واژنشون دیگه مثل قبل ارتجاعی  نیس و تورابطه همچین حسی بهش دست میده....راحلش چیه؟؟؟چکارکردن واسه درمان قطعی؟

من خودم بعدازدوتازایمان طبیعی که الان ۳سال اززایمان دومم میگذره تورابطه دیگه اون اعتمادبنفس قبل ندارم همش احساس میکنم دهانه واژنم مثل قبل نیس توعین رابطه سردمیشم دیگه دوسندارن ادامه بدم...البته همسرم اعتراضی نکرده حرفی نزده .ولی خودم احساس خوبی ندارم فکرمیکنم این زایمان های طبیعی این بلاسرم اورده:(

لطفا فقط راحل قطعی  بدین میخونم مرسی🌹

🐞برای نیتم ☝🏻 دونه صلوات میفرستی🐞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

شیاف ماریانا

بچه ها توروخدا کمک کنین منچرا با گوشی خودم نمیتونم بیام سایت اصلا باز نمیشه الان با گوشی مامانم اومدم

من خوشبخت‌ترین میشم، مطمئنم😍♥️برای خوشبختیم یه صلوات میفرستی؟♥️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ♥️
2738

سلام عزیزم یه ورزشی روزی ۳ بار هردفعه هم ۲۰ بار انجام بده.

سرپا بشین مثل دستشویی.بعد مثل وقتی که دستشویی داری خودتو سفت میگیری بگیر ۱۰ ثانیه بعد ولش کن دوثانیه دوباره انجام بده ایشالله خوب میشه.من کلاس س ک س تراپی رفتم اینا بهم گفت

شیاف ماریانا بچه ها توروخدا کمک کنین منچرا با گوشی خودم نمیتونم بیام سایت اصلا باز نمیشه الان با گو ...

این شیاف خوبه یاموقت قبل رابطه بایداستفاده کرد؟؟؟

هزینش چقده؟؟؟

سلام دوستم میگم یه روشی هست میگن خوبه شیاف ماریانا استفاده کن میگن قطعی و اینهمه فواید دیگه داره از جمله برای عفونت تنگی واژنحتی میگفتن درمان سرد مزاجی بانوان

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️🌹👶🏻👪😍👨‍👩‍👧‍👦واسه داداشم که فوت شده ی صلوات میفرستین؟برای سلامتی همسرم و خانواده ام و پسرم یه صلوات میفرستین؟امیدوارم هرچی از خدا میخوای خدا بهت بده...این دنیا ارزش غصه خوردن نداره از زندگیت لذت ببر...گاهی وقتا پشت جمله*عیب نداره مهم نیس*یه دل شکسته خوابیده...اللهم عجل لولیک الفرج♡♡♡
راه حل اصلي : افزايش اعتماد به نفس ! راه حل دوم : جراحي !!

داشتم ولی چندوقته کم شده ...این مسئله حدود۴ماه رومخم رفته....نمیدونم چرا یدفعه انقدسردشدم

2706