2703
2553
عنوان

کمک فوری ( میزوپرستول)

2486 بازدید | 12 پست
سلام
تو رو خدا کمک کنید
دیروز دکترم برام میزوپرستول تجویز کرد برای ختم حاملگی
گفت بخور
ولی مسئول داروخانه گفت باید زیر زبانی استفاده کنی یا از واژن نمیدونم چی کار کنم ممکنه دکتره حواسش نبوده بگه زیر زبانی استفاده کنم
کیا از این قرص استفاده کردند نحوه مصرفشون چی بوده
خدایا یادم یده یادم باشه یادت باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تینا جون این فقط در مورد گرفتن دارو از داروخانه صحبت کرده
من در مورد نحوه مصرفش می خوام بدونم
ایا به صورت خوراکی مصرف بشه مورد داره
2720
سلام عزیزم

من دو هفته قبل استفاده کردم. یه شب 4 تا با هم واژینال گذاشتم و دو روز بعدش هم 4 تای دیگه رو واژینال گذاشتم. البته منم شنیدم که خوراکی هم میشه استفاده کرد ولی واژینال اثرش زودتر هستش. به نظر من صبر کن فردا از دکترت سوال کن
CafeMom Tickers
2714
از طریق واژن بهتر جواب میده، و بهتره هنگام استعمال به مدت نیم تا یک ساعت بعد از هر قرص به حالت خوابیده باشید، ولی معمولا اولین قرص رو یه دونه زیر زبونی و یه دونه داخل واژن استفاده میکنند و بعد از اون هر 4 ساعت یه دونه داخل واژن.
اگه بخوای زیر زبونی استفاده کنی معمولا به مدت یه ربع تا نیم ساعت باید فعالیت شدید مثل دویدن داشته باشید.

در ضمن بهتره تنها نباشید ( چون امکان شوک وجود داره و شاید نیاز به کمک باشه) در صورت شروع خونریزی هم باید مصرف قرصها تا آخرین دانه آن که معمولا 7 تاست ادامه داشته باشه، در صورت وجود درد نباید از بروفن استفاده کرد و تنها مسکن مجاز استامینوفنه.

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=117973&postID=5320147#5320147
دوستان راستش دکترم را که پیدا نکردم ولی از پزشک اورژانس همون بیمارستانی که زایمان می کنه پرسیدم گفت زیر زبونی استفاده کن ولی نه خونریزیم بیشتر شد نه لخته ای دیدم فقط فشاره زیادی رو خودم احساس می کردم
امروز با شوهرم و خانوادم رفتیم بیرون شهر اونجا ( البته معذرت می خوام بی ادبی نباشه ) 3 تا تیکه کوچیک لخته ازم اومد همراه با خون که خیلی رنگش زشت بود یه قهوه ای مایل به سبز و خاکستری
نمیدونم فقط همین بوده و تموم شده حالا فردا با دکترم تماس می گیرم
سلام دوستان عزیز ببخشید دیر اومدم
من همون شنبه به دکترم زنگ زدم و جریان را گفتم
گفت نه همون طور که گفته بود باید مصرف می کردم چون مقدار خیلی کمی ازش مونده بوده ولی حالام طوری نیست و فرداشم رفتم سونو وارژینال طبق تجویز قبلی پزشکم
دکتر سونو گفت هنوز تو قسمت بادی رحم مقداری مونده و و با سونوی قبل جز تغییره محسوسی دیده نمیشه
وای من که اعصابم خورد شد تازه چون یک مایع هم کنار تخمدان راستم میدید می گفت احتمال بارداری خارج از رحم هست
جوابم را بردم پیش دکترم . دکتر گفت نه کاملا بقایا خارج شده و ختم حاملگی را اعلام کرد
بهش گفتم دکتر سونو اینجوری گفت
کلی خندید و گفت خوب پس بهتره بره تخصص زنان بگیره
و گفت نه چون ناحیه بادی ضخامتش بیشتر بوذه اینجوری گفته و این موضوع در اکثر سقط ها و حتی پس از زایمان هست و تا عادت ماهانه بعدی کاملا حل می شه و همینطور اون مایع قدامی
کلی خیالمو راحت کرد و گفت هفته دیگه برم دوباره آزمایش بتا بدم گفت تا زمانی که کاملا پائین بیاد و منفی بشه کنترلم می کنه و بعد برام آزمایش میده تا علت سقط مشخص بشه
حالا یه سوال داشتم کسی میدونه این پائین اومدن بتا چقدر زمان میبره در ضمن ازمایش بتای همون روزم(شنبه ) 234 بود
بازم ممنون که کمکم کردید از همگی متشکرم