2726

بچه ها قبل حمله به استارتر قشنگ بخونید چی نوشته 

میگه عکس این زنای خراب و لایک میکنه 

کارش واقعا زشته 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

تو هم تو اینستا عکس مردای دیگرو لایک کن 🙄

آنه !  تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت وقتي روشني چشمهايت در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت از تنهايي معصومانه دستهايت آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟ آنه ! اكنون آمده ام تا دستهايت را به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي و اينك آنه شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 💖🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا وقتی اینستا رو از گوشی هاتون به طور کامل حذف نکنین ، وضعیت همینه ، اول خودتون حذفش کنین و بعد از همسرتون بخواین حذفش کنه

امکان ندارد به طور همزمان افکار خوب و احساسات بد داشته باشید . 
2728
من تازه عضو نی نی سایت شدم. خیلی دیر پیاما ارسال میشه باید تایید کنم ارسال شده و خونده شده برا شما ه ...

آره عزیزم 

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
من تازه عضو نی نی سایت شدم. خیلی دیر پیاما ارسال میشه باید تایید کنم ارسال شده و خونده شده برا شما ه ...

بنظرم باید یه اعتراض درست و حسابی بکنی کارش خیلی زشته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
من عاشق شوهرم هستم احساس میکنم اینکه زنای دیگه رو لایک میکنه به این معنیه که منو دوسم نداره یا من خو ...

نمیتونی همینو به خودش بگی الببته فقط قسمت دوستم نداریو؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ما نه تلگرام داریم نه اینستا

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند

بیخیال توروخدا

همسر من اینستا نداره منم ندارم الان..

یه مدت همش میگف بریزیم منم قبول کردم تو گوشی خودم ریختم و۳-۴روز همش تواینستا بود هیچی نمیگفتم

یهو گف واااای چقد نت میخوره گفتم چیه بابا پاکش کن..

پاکش کرد

حساس نشو

khabalo هستم .. اینم کاربری دوممه..
2706