2726
عنوان

مردبي احساس

160 بازدید | 19 پست

سه ساله باهميم اخلاقاي خوبي داره ولي اين اخلاقشم خيلي اذيتم ميكنه

براي مناسبتامثل تولدوسالگردواينافقط يه كادوميگيره خيلي عادي ميده مثلا اهل سورپرايزكردن نيست

ياحرفاي احساسي قشنگي نميزنه هميشه 

يا يه حركتي نميزنه كه يهويي ادم ذوق كنه

نگيد دوست نداره چون ميدونم داره ثابت كرده ولي اين بي احساسيش كلااينطوريه بامن فقط نيست

چه ميشه كرد درست بشه؟

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

درود؛

عزیزم ایشون بی احساس نیست، فقط نوع ابرازش متفاوته 

همه انسان ها با هم فرق دارن، قرار نیست هر آنچه میخوام رو از طرف مقابل انتظار داشته باشم؛ بلکه طرف مقابل انتخابِ منه و من همانگونه که هست دوسش دارم ...

همدیگه رو درک کنیم

تو خوشبختی و این اوج ازدواجه، پس خوبی ها رو ببین 🌷

مانا باشید🍃🌸

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      

خداروشکر کن کادو رو حداقل میگیره از نظرمن مَرد سرب راه زندگی دوستو ازین جور داستانا بلد نیستن ابراز و سوپرایز بهتر خواهر همون بلد نیستن خوبه دگ از قبل دوس دختر داشت و ازین کارا بلد بود بهتر بود یا مث شوهرمن اصن تو این فازا نیس ولی بجاش ثابت میکنه دوس داره زندگیشو منو بچشو همین کلی برام ارزش داره

من جنگجویه خوبیَم... ولی تو هدف باارزشی واسه جنگیدن نیستی

برو عامو دلت خوشه دیگه باید برات چیکار کنه بنده خداااا؟

بابا شوهر من کااااادو هم بلد نیس برام بخره 

چه برسه به سورپرایز😮😮😮

دیروز داشتم میمردم از مریضی نمیبردم دکتر 

بابام اومد گفتم مبرینش یا ببرمش خودم دکتر تا خجالت کشید بردم دکتر 

اینقدر همیشه ارباب توقع نباشین از شوهراتون

خداروشکر کن کادو رو حداقل میگیره از نظرمن مَرد سرب راه زندگی دوستو ازین جور داستانا بلد نیستن ابراز ...

اره مثلاميدوني يه مشكلي پيش ميادخيلي پشتم درميادحمايتم ميكنه يامثلاميدونم درست نيست چندين وچندبارامتحانش كردم اصلاااا كم نياورده كه بخواد خيانت كنه ازاين چيزاش خيلي خوبه ولي مثلامثل خيليا كه دست زنشونوميگيرن راه ميرن ياعكص پروفايل دونفره ميذارن نيس

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜
برو عامو دلت خوشه دیگه باید برات چیکار کنه بنده خداااا؟ بابا شوهر من کااااادو هم بلد نیس برام بخ ...

مثلاتوجمع دستشوبگيرم ميگه بروزشته ياهي فاصله ميگيره ميگه خجالت ميكشم نكن اينطوري ياعكس پروفايلشوعوض نميكنه واينا

مثلاتوجمع دستشوبگيرم ميگه بروزشته ياهي فاصله ميگيره ميگه خجالت ميكشم نكن اينطوري ياعكس پروفايلشوعوض ...

خوب اخه واقعا زشته این لوس بازیا چیه ادم دست شوهرش بگیره 

تو خونتون دست شوهرتو بگیر .....

باباااااا جان اون مررررررررده مرررررد 

برای اینکه از خودت زده اش نکنی اذیتش نکن 

خیلی مرد سر و سنگین و باوقاری خیرشا ببینی

اره مثلاميدوني يه مشكلي پيش ميادخيلي پشتم درميادحمايتم ميكنه يامثلاميدونم درست نيست چندين وچندبارامت ...

شوهر منم این شکلیه خواهر قبل بچه دارشدنم من دقیقااااا مثل تو انقد غصه این جور چیزارو میخوردم بعد ک سره بارداریمو اینا 7ماه استراحت مطلق خیلی پا ب پام بود خیلی هوامو داشت ن خیانتی ن هیچی پشتمه حمایت میکنه همینش خووبه خواهر تصور کن سوپرایز کنه خدایی نکرده خیانت کنه دوتایی تو شهر قدم بزنین ولی اعتماد نداشته باشی یا قربون صدقت بره از رو عادتش باشه بهتره یا همینجوری اخلاقی ک داره باشه

من جنگجویه خوبیَم... ولی تو هدف باارزشی واسه جنگیدن نیستی
2706