2726

مثلا دیشب خواب دیدم با اونیکه دوسش دارم ازدواج کردم  اخه اون میاد با من ازدواج کنه؟ مغز منو ببین  

خواستم برم ارایشگاه خوشگل کنم از ذوقم ک دارم با این ازدواج میکنم از خواب بیدار شدم هیچی دیگه بقیشو ندیدم   

میترسم با همین روند پیش بره چند شب دیگه خواب بچه هامونم ببینم  

کرونا تف بهت چ بلایی ب سرمون اوردی

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

تو خوابای چرت و پرت میبینی مناینجا حرفای چرت و پرت میزنم    

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو خوابای چرت و پرت میبینی مناینجا حرفای چرت و پرت میزنم      

منم همینطور اینجام کم حماسه نیافریدم  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728
خوبه که خواب خوب دیدی ولی حیف تا آخرش ندیدی😉

خواب نبود رویای تحقق نیافتنی بود  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواب نبود رویای تحقق نیافتنی بود    

نگو اینجوری گلم  هیچی نشد نداره😉 

اگه شوهر خوبی برات میشه ان شاالله که بشه اگه نکه یه عششششق بهترش رو خدا بهت بده🌹

هرگز اجازه نده سکوت انتخابت باشد، وقتی که قلبت با صدای رسا با تو سخن میگوید ...
منم تو خواب حسابی حماسه افریدم 🙊😄😄😄

خسته نباشی😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگو اینجوری گلم  هیچی نشد نداره😉  اگه شوهر خوبی برات میشه ان شاالله که بشه اگه نکه یه عش ...

ممنون مهربون🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40