2737
2734
عنوان

آدم از تاپیکا شاخ در میاره

| مشاهده متن کامل بحث + 2031 بازدید | 125 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومایی که به طب اسلامی توهین میکنید آیا شما مطالعه ای درباره طب اسلامی دارید آیا مطالعه ای دربار ...

شــما هم يه ذره آگاهيتونو ببريد بالا بــعدش نظر بدين ، تاكسى نخنده بهتون😊✌️

هـرچه تبر زدى مرا ، زخم نـشد ، جـوانه شد🌱
2728
جریان خیانت بگین ما هم بدونیم    

هیچی وقتی از اپیلکاتور برای درمانش استفاده میکرد احساس میکرد داره به شوهرش خیانت میکنه بنده خدا همین 

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  
خانومایی که به طب اسلامی توهین میکنید آیا شما مطالعه ای درباره طب اسلامی دارید آیا مطالعه ای دربار ...

اتفاقا من مدرکش و دارم طب اسلامی یه اسم از من دراوردی هست در اصل طب سنتی هست که اونم phd هست دوره پنج ساله است واسه پزشکای عمومی حتی تخصص هم حساب نمیشه واسه افراد عادی هم کاربر گیاهان دارویی هست که من گرفتم فنی و حرفه ای شما معلکمه میزان تحصیلاتت از حرف زدنت دارو کرونااااا اومد نخوری برو تبریزیان بگو درمانت کنه ضمنا طب سنتی طب مکمل هست نه درمانگر اسلامی هم اصلا وجود نداره برید پیش یه تحصیل کرده حوزه میگه که اصلا هیچکدام از ائمه دارویی ندارن این روش کلاهبرداریه

2738
من اطرافم اینجور آدمی ندیدم مامانم ۵ تا دختر داره یه پسر مامانم میگه یه بار هم بابات بهم اخم هم نکرد ...

دقیقا ما س تا خاهریم خاهر کوچیکم ناخاسته بود ماماتم میخاست سقط کنه بابام نزاشت سر س تامونم قربونی جشن کادو برا مامانم گرفته یبار بابام سرمون داد نزده ولی مادر بزرگم هی تیکشو مینداخت ر مامانم

زن بود😑

اره فکرکنم من که چهارنعل فقط فرار کردم😣

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
دقیقا ما س تا خاهریم خاهر کوچیکم ناخاسته بود ماماتم میخاست سقط کنه بابام نزاشت سر س تامونم قربونی جش ...

اون نگو مادر بزرگ من هم به مامانم انداخته خدا بیامرزه ولی مامانم چون مامانش فوت کرده بود تک فرزند بود میگفت خانواده پر جمعیت دوست داشتم

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
وای خندم گرفت😂

😂😂😂

یعنی نمیدونی چجوری از تاپیک اومدم بیرون داشتم گوشیمو خاموش میکردم قورتش بدم که با بیل خاموشم کردن

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
😂😂😂😂😂چ بد خورده تو ذوقت پاشن برن دکتر دیگههه

نمیدونم چه فکری کرده بود انترخانوم😷

2706