2737
2734
منم دو تا دندونام تراش داد و یه روکش سه تایی گذاشت رو دندونام چون یه دندونام خالی بود برا منم موقت گ ...

برای من ۶ تا انجام داد

دوتا سه تایی

دراون حد لق نشده ولی مث اون یکی نیس

برا منم عصب کشی نشده

خیلی از دردش میترسم

اونموقع هم پدرم دراومد 

یادم میفته حالم بد میشه

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
برای من ۶ تا انجام داد دوتا سه تایی دراون حد لق نشده ولی مث اون یکی نیس برا منم عصب کشی نشده خیل ...

برا منم عصب کشی نکرد . برا منم درد شدید داشت مردمو رنده شد تا انجامش داد ولی الان لقه دو هفته پیش دکتر گفت این جوری فایده نداره باید عصب کشیشون کنی بعد دایمشون کنی. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا منم عصب کشی نکرد . برا منم درد شدید داشت مردمو رنده شد تا انجامش داد ولی الان لقه دو هفته پیش دک ...

مگ بعد روکش درد داشتی؟

من ندارم

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
مگ بعد روکش درد داشتی؟ من ندارم

آره دکتره ناشی بود بیش از حد تراشوندشون لثم ابسه کرد و متورم شد و تا چند ماه درد شدید داشتم . هی رفتم پیش دکتره تا چسب دایمشون کنه گفت این طوری فایده نداره باید عصب کشیشون کنی بعد دایم کنی ولی از هزینش نرفتم از دردشم ترسیدم حالا خیلی لق شدن نمیدونم چکار کنم اگه بیفتن منطره خیلی زشتی زیرش دارن😓😭

2731
آره دکتره ناشی بود بیش از حد تراشوندشون لثم ابسه کرد و متورم شد و تا چند ماه درد شدید داشتم . هی رفت ...

حالا منظرش ب کنار دردشم خیلی خیلی بد و شدیده

طوری ک هوا بخوره درد میگیره

آره دقیقا😓حالا شما تصمیمت چیه؟آیا عصب کشیشون میکنی و بعد چسب دائم؟

ن من درد نداشتم و ندارم

دکترم گفت اگ عصب کشی کنی عمر دندونات کم میشه

چسب دائم میزنم

ن من درد نداشتم و ندارم دکترم گفت اگ عصب کشی کنی عمر دندونات کم میشه چسب دائم میزنم

جدی؟؟به من که گفت اگه عصب کشیشون نکنی ممکنه بعدها خراب بشن اون زیر و دوباره کاری بشه. و با سختی و درد زیاد باید بیای روکشا رو بکنیم تا بتونی عصب کشیشو انجام بدی. 

2738
جدی؟؟به من که گفت اگه عصب کشیشون نکنی ممکنه بعدها خراب بشن اون زیر و دوباره کاری بشه. و با سختی و در ...

دکتر از اشناهامون بود خدایی کارش خیلی خوب بود

ولی انجام نداد

به نظرت عصب کشی کنم؟میشه از دکترت برا من بپرسی؟که عصب کشی کنم بهتره یا نکنم؟

دندونتو اگ زیاد تراش داده باید انجام بدی

چون بمن گفت اگ درد داشتی باید عصب کشی کنم

منم دندونمو هفته قبل پرکرده بود،دیروز داخلش ریخت دوباره😞😞😞زنگ زدم گفت تا اطلاع ثانوی تعطیل یک..ای ...

عه چه خوب خودش تعطیل کرده ، خیلی بد میشه میفهمم من همیشه با دندونام درگیرم

2706