2733
2734
عنوان

فردا وکیلم میره دادخواست طلاقمو بده 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 47 پست
دو سال زندگی کردم. خبر مرگش فقط واسه چاپیدن خانوادم و بالا بردن شانسش برای گرفتن ویزا با من ازدواج ک ...

خدا لعنتش کنه به حقِ علی... خودتو ناراحت نکن بهتر که این زالو از زندگیت کنده شد

تو بیداری شاید که بی‌خواب میشم ، توو فکرِ منی که بی‌تاب میشم ، ولی این تصور فقط یک خیاله؛ فقط یک خیاله که اونم محاله...
دو سال زندگی کردم. خبر مرگش فقط واسه چاپیدن خانوادم و بالا بردن شانسش برای گرفتن ویزا با من ازدواج ک ...

درکت میکنم،شوهر منم ازم توقع پول داشت با اینکه من بیکارم،اینقدر فشار آورد خودش و خانواده  زندگیمو تو چن ماهی که عقدش بودم جهنم کرده بود،میخاست برم از جیب بابام بردارم بذارم کف دستش😔😔😔 خیلی بد شانسم،حالم افتصاحه الان

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجب آدمیه 🤐🤐

داغونه، خیلی از خودم متنفرم که یه روز رو اسمش قسم میخوردم ، الان به هیچکس اعتماد ندارم،همه یه نیمه تاریک دارن حتی اگه وانمود کنن فرشته ن

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2731
بیشعور چه ربطی به باکره داره؟!

میخواد اعصابمو بهم بریزه،کاش فقط خودش میگفت این حرفو، حتی یکی از خانواده ش هم بهم گفت،هیچی نگفتم فقط واگذارشون میکنم به خدا ،یادم نمیاد کی از ته دلم یکی رو نفرین کردم ولی واقعا این دفعه هم خودشو هم اون طرفو نفرین کردم

منم درگیرم ،تازه کار به شورای حل اختلاف کشیده،نمیدونی چقدر فحش شنیدم از خودش و خانواده ش ،اون موقع ک ...

عزیزم شمالی هستی؟

❤لطفا کاربر آقا ریپلای لایک و شرکت در تاپیک های من نداشته باشه.با احترام فراوان❤
2738
عزیزم

تو هم ناراحت نباش ،خدای ماهم بزرگه، یه روزم عروس از کوچه ما رد میشه،الان دور اوناست یه روزم نوبت ما میشه

2706