2737
2734
عنوان

رازهای زنانگی و معشوقه بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 93778 بازدید | 3945 پست

سلام آبجی خانوما😍

من معذرت میخوام به خاطر جو بد دیروز تاپیک

من اگه دفاعی کردم فقط واسه این بود که اگه کسای دیگه اومدن پستارو خوندم براشون جای سوال پیش نیاد وگرنه چیز مهمی برای خودم نبود

از الانم همه رو فراموش کنین برگردیم به روال قبل من بازم از بقیه معذرت میخوام

روز طبیعتتونم تبریک میگم 😍👏

سلام 💞 💞 ظهر بخیر 😍 😍 😍 مطهره جون یه جلسه همسرداری برامون بزار دیگه از صبوری نگم برات که از صبر دارم به صبر ایوب نزدیک میشم 🤭🤭🤭🤭

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ملکا جونم من بزرگترم عزیزم 😊

چند سالته عزیزم یه بيوگرافي بده عزیزم 🤣🤣

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
سلام آبجی خانوما😍 من معذرت میخوام به خاطر جو بد دیروز تاپیک من اگه دفاعی کردم فقط واسه این بود که ...

سلام خانوم خانوما 

روز طبیعت شما هم مبارک ❤

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2728

دوستان اینم ی 13بدره مجازی  از طبیعت زیبای خداوند😍😍😍

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

من عاشق طبیعتم گوشیم پر ازعکس های طبیعت خداروشکر میکنم ک انقدر همه چیز زیبا آفریده  این عکسم پارسال انداختم وای یادش بخیر

عزیزدلم یه بحث مراقبه و محاسبه در طی روزه یعنی سعی کنی گناه نکنی غیبت تهمت دروغ عصبانی شدن داد و فر ...

آیه آخر سوره کهفو خوندم بیدار شدم واسه نماز صبح ، ممنون از راهنماییاتون 💃💃💃💃💃

2738

تایپک خیلی خوبیه و بدرد بخوراما....

اما حیف که مطهره نمیدونم الان که نه حامله هس نه بچه داره نه کلاس و...همه جا هم تعطیله چرا نباید صبح زود اول حدیث بعد ذکر روز رو نذاره 

یعنی واقعا دارین خونه چیکار میکنید که وق نمیکنید پس برا چی گفتین هر روز ی حدیث ...داریم کو!!!

قشنگ برنامه ریزیی کنید بگین هر سه روز یا هر چن روز که صلاح دیدین تو زمان و روز مشخص درس همسرداری خانه داری تربیت فرزند و عیره داریم 

این طوری طرف بهتر میتونه برنامه ریزی کنه الان مثلا من روزی چن بار میام به امید مثلا حدیث ولی.....

تایپک که زدین روش برنامه بریزید تا همه جمع بشن باهاش زندگی کنن...

خدای من "از بابت لطف بی کرانت که در حقم کردین بی نهایت سپاسگزارم "

از همگی خانوما ی خواهشی دارم خیلیا میاین این تایپک رو بخونن ولی میبینن تا صفحه 70رفته دیگه انگار حوصلشون نمیکشه اگه براتون مقدوره برین پیامهای اصافی رو پاک کنید تا طرف زیاد دچار مشکل نشه و زود به تبادل نظر ماها برسه 

ازتون ممنونم

خدای من "از بابت لطف بی کرانت که در حقم کردین بی نهایت سپاسگزارم "
تایپک خیلی خوبیه و بدرد بخوراما.... اما حیف که مطهره نمیدونم الان که نه حامله هس نه بچه داره نه کلا ...

نمیدونم چخبره یهو همه از من شاکی شدن😂😂😂😂

آنا جون من حدیث رو گفتم ان شاالله اگه بتونم هرروز میزارم

بله من بچه ندارم اما همسرم همیشه خونه س نمیتونم مدام سرم تو گوشی باشه با این حال سعی میکنم کم نذارم

من نمیتونم بگم سه روز یه بار یا ده روز یه بار مطلب همسرداری میزارم وقتی نتیجه ای نبینم یک سالم بگذره مطلب بزارم بی فایده س

خود شما من هر جوابی به پستاتون دادم هیچی نگفتین بدونم قانع شدین ؟! انجام دادین نتیجه گرفتین یا نه ؟! حتی من نمیفهمیدم جواب منو خوندین یا نه اما انتظار دارین من مدام و منظم مطلب بزارم 

من هی مطلب بزارم تلنبار بشه کسی انجام نده چه فایده ؟!

هیچکدوم از دوره های همسرداری و مشاورای مجازی جلساتو به صورت منظم نمیزارن تا نتیجه نبینن پست بعدی رو نمیزارن منم اینو از استادم یاد گرفتم

ضمنا قابلیت پاک کردن پیاما وجود نداره

من عاشق طبیعتم گوشیم پر ازعکس های طبیعت خداروشکر میکنم ک انقدر همه چیز زیبا آفریده  این عکسم پا ...

سلام عزیزدل

حال ما رو هم عوض کردی با عکست

دستت درد نکنه

😍😍😍😍😍

ان شاالله به زودی زود بتونیم دوباره از این نعمت خدا استفاده کنیم

2706