2733
2734

حتما دستور این جوجه کباب رو امتحان کنین...من درست کردم و خیلی دوست داشتم !!

https://gasro.ir/index.php/oven/pizza-oven/#2587

نظرتونو بگین بم!!

هیچ نوع گوشتی نمیخورم🤕

Me too🌹

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا هم که تبلیغ فر نبود😐

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
2728

خب ما که همیشههمینطوری درست میکردیم

تازه سس مایونز هم به این مواد اضافه میکنیم گاهی

عالیععععه

🎀در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد🎀 پیشاپیش ازت سپاسگزارم خدای بخشنده و مهربانم⁦🙏🏻⁩

اینکه روش معمولشه😐

من یبار این مدلی خوردم با فلفل دلمه و زعفرونو سس مایونز طعم دار شده بود خیلی خوشم اومد از مزش

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
Me too🌹

دوستم پزشکه اصرار داره که بخورم میگه وقتی بخای اقدام کنی بدنت نیاز داره

دزدسر شد لعنتی

ولی کباب کوبیده میخورم فقط

من که دائم باشگاه میرم میوه میخورم یعنی بازم ممکنه بدنم کم بیاره واسه بارداری🤔

I am a queen because I have a cute mad king
2738
دوستم پزشکه اصرار داره که بخورم میگه وقتی بخای اقدام کنی بدنت نیاز داره دزدسر شد لعنتی ولی کباب کو ...

من از کبابم بدم میاد،فقط ماهیچه اگه مامانم بپزه،با باقالی پلو،از گوشت بدم میاد،شوهرم به شوخی میگه تو مااااااهی

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
دوستم پزشکه اصرار داره که بخورم میگه وقتی بخای اقدام کنی بدنت نیاز داره دزدسر شد لعنتی ولی کباب کو ...

آره مخصوصا اگر کمبود آهن داشته باشی

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
من از کبابم بدم میاد،فقط ماهیچه اگه مامانم بپزه،با باقالی پلو،از گوشت بدم میاد،شوهرم به شوخی میگه تو ...

من شدیدا بد غذام

همش فست فود و میوه میخورم فقط

I am a queen because I have a cute mad king
من شدیدا بد غذام همش فست فود و میوه میخورم فقط

🤦‍♀️🤦‍♀️

2706