2733
2734

خودم تو مجردی تو هال خونه داشتم  ‌نماز می خوندم ..که یه هو سر زده بابام و یه گله مهمون اومد همه نشستن تو هال ..پشتم بهشون بود و نماز می خوندم که یه هو چادر نمازم به پام گیر کرد و هنگامی که می خواستم برم سجده از پشت افتادم زمین و با چادر مخلوط شدم و لنگام رفت هوااا..🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ یک صحنه ایی بود آبروم جلو همه رفت به خصوص پسرهای اون فامیل که چقد جلوشون کلاس می ذاشتم  

دیگه دویدم تو اتاق و بیرون نیومدم 

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم گیتار می زد تازه کلاس می رفت ، می خواست تو مدرسه تو سرودمون گیتار بزنه 

مامانش زنگ زد به استاد گیتارش که پسر جووونی هم بودنت بهش بگه یه روز بیاد چن تا نوت بهش یاد بده 

خلاص زنگ زد گفت بیا هفته بعد صبا کنسرت داره می‌خواد تو مدرسه بزنه ..

استاد گیتار ..کنسرت داره 😐

مامان دوستم بیخیال بله اره بیا یادش بده 

من و دوستم این ور مردیم از خنده 😂 

مامانمم هنوز اصرار داشت کنسرت داره 

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
2731

فقط لنگاتو تصور کردم که مثل جومونگ سر ته شدی  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

وااااای این دیگه آخرشه بچه ها با دخترای اقوام رفته بودیم خرید ، من جلو راه می رفتم با یکیشون بقیه عقب مونده بودن ..هی با دستم از پشت می گفتم بیایید ..هی دستمو از پشت می کشیدم به جلو حالت بیاید دیگه بیاید ...که یه هو دیدم تمام آلت مرد پشت سریم اومد تو دستام .. و رومو برگشتوندم دیدم پسره با تعجب به دست من و اونجاش نگاه می کنه ... اینقدر تعجب کردم که گفتم ببخشید ...

اونم گفت خواهش می کنم 😊

من😕

کناریم🤣

وای خدا بد دردیه میفهممت😂😂😂😂😂😂

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
2738
فقط لنگاتو تصور کردم که مثل جومونگ سر ته شدی    

هیچ وقت یادم نمیره ، دیگه آدم سابق نشدم 

من یه بار خواب بودم چند نفر اومده بودن عین دیدنی خونمون😐مامانمم یادش رفته بود منو به اون گندگی بیدار کنه  خلاصه اومدن نشستن و اینا منم همچنان خواب بودم 😐بابامم گیر داده بود بلند شو 😂😂هرچی خودمو میزدم ب خواب مگه ول میکرد😂😂😂اخرش با اون قیافه ضایع پریدم تو اتاق😂😂😂

من یه بار تو سجده ی نماز گفتم سلام

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍
من یه بار خواب بودم چند نفر اومده بودن عین دیدنی خونمون😐مامانمم یادش رفته بود منو به اون گندگی بیدا ...

😂

یبار رفته بودیم ی جایی خونه ویلایی بود با خاهرمو بابام.میخاستم بگم خانه هایه بابابزرگم اینجاس .گقتم خایه هایه بابابزرگ دوستم اینجاس.اصن خودم جررر خوردم از این حد ابروریزی.بابام پشماش ریخت    

عاشقتم پرنسایه من😙
2706