2737
2734
عنوان

خونریزی بعد از سزارین

22033 بازدید | 24 پست

سلام بچه ها من الان ۴۷ روزه سزارین کردم دقیقا ۴۰ روز قطع شد خونریزیم حتی ۲-۳ بار هم رابطه جنسی داشتم الان دوباره رفتم دستشویی دیدم خونریزی دارم خیلی ترسیدم کسی تجربه داره؟!

من

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی دخترم خندید دیگه شاااادم😍😁 من عاااشق شیرینی پزی ام😍عاشق پیشرفتتتتت😍عاشق  هیجاااان😍 دوس دارم زبانم فول شه😉 رانندگیم حرفه ای شه😎 عاشق کمک کردن ب بقیه ام😍 من میتونم به همه ی آرزوهام برسم🙋😍چون شاادم، حالا تویی که اینا رو خوندی یه لبخند گشاااد بزن،آفرین الان خوشکلتر شدی🌷😘بخند عزیزم فراموش شه دردات😊😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

40روزه تموم شد

بعد 5،6روز سه روز لکه بینی داشتم

بعد اولین رابطمم 7روز لکه بینی 

الانم دوبارع بعد سه ماه سه روز لکه بینی داشتم😕

دکترم نمیشه رف تو این روزا ک

بیخیالش شدم من😑😑

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی دخترم خندید دیگه شاااادم😍😁 من عاااشق شیرینی پزی ام😍عاشق پیشرفتتتتت😍عاشق  هیجاااان😍 دوس دارم زبانم فول شه😉 رانندگیم حرفه ای شه😎 عاشق کمک کردن ب بقیه ام😍 من میتونم به همه ی آرزوهام برسم🙋😍چون شاادم، حالا تویی که اینا رو خوندی یه لبخند گشاااد بزن،آفرین الان خوشکلتر شدی🌷😘بخند عزیزم فراموش شه دردات😊😁
2738
تو هم اینجوری بودی

گویا پریود بعد از زایمان میزانش و تعدادروزاش بهم میریزع 

اخه ۷روز بعد خونریزی پریود شم؟!

خیلی ضدحاله

من گفتم حالا چن ماه راحتما

احتمال زیاد پریود شدی ولی من تا ۶۰ روز لکه بینی داشتم خونریزی اصلی بعد زایمانم فقط ۱۰ روز بود و تا ۶۰ روز لکه بینی داشتم و رابطه هم نداشتم.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2706