2726
عنوان

پیرو تاپیک،پر بازدید کذب موی توی قرآن...

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 66 پست
جالبه برام خیلیام اینکارو انجام دادن یعنی مو انداختن تو اب خوردن ابشوو    

ما خیلی ضعیفیم عزیزم ...نفس اماره انقد قویه که مداوم باید بگیم اعوذ بالله ...اعوذ بالله...پناه ببریم ب خدا از شر نفس اماره و شیاطین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون کلام خداست فرق داره من فال بزنم مثلا فلان کارم میشه یا نمیشه! این دو تا زمین و آسمون فرق دارن. ...

شاید پیشگویی واقعیت داره.ولی دست خودت نیس که چی ببینی.شاید پیشگویی فقط چیزایی رو نشون میده که خودتم نتونی عوضش کنی

نه گلم  این چیزایی که فکر میکنی از آینده میگن یجورایی با روانشناسی بهش میرسن،  مثلا تو ه ...

قبول دارم اکثرشون سر مردم کلاه میزارن فقط به خاطر پول،ولی من دیدم بعضیا بدون گرفتن هیچ دستمزدی و فقط برای ثواب از قران تفائل میگیرن و مثلا میگن برای حل شدن مشکل فلان سوره هارو رو آب بخونید و بخورید یا باهاش حموم کنید...

2728
شاید پیشگویی واقعیت داره.ولی دست خودت نیس که چی ببینی.شاید پیشگویی فقط چیزایی رو نشون میده که خودتم ...

وتلا تا جایی که من میدونم علم آینده فقط در اختیار خدا هست و بس. اگر سوالاتی داری میتونی از سایت اسک دین بخش پرسش و پاسخ آنلاین بپرسی.... اونا بهتر جواب میدن

بنظر من آره. ما یه جایی با یکی از اقواممون بودیم بعد یه خانمی یجورایی از آینده میگفت و اونجور که برا ...

عزیزم اگر زندگینامه  و ماموریت پیامبرای عزیز رو در قومشون بخونی متوجه میشی تماااااااااام اون اتفاقات ..اون جهل ..اون گستاخی ها....اون فسادها طی اون همه سال که درسی برای هر قومی بود دقییییقا الان هست و متاااااسفانه ما مردمان بی خرد جای عبرت گرفتن همون فسادها رو تکرار میکنیم و گستاخانه تر رفتار میکنیم

قبول دارم اکثرشون سر مردم کلاه میزارن فقط به خاطر پول،ولی من دیدم بعضیا بدون گرفتن هیچ دستمزدی و فقط ...

خب این فرق داره . منم برای حل گرفتاریم سوره میخونم. منم به قرآن پناه میبرم . این چیزا مثلا منبعش مفاتیح الجنان هست که ذکرای مختلفی رو هم شامل میشه و کلی کتاب که افراد دینی نوشتن.

بعضیا جاهلن جاهل اگه بهشون یه بت بدی بگی زن همسایه خواب دیده یا فلان بچه به حرف اومده گفته این خداتونه شروع به پرستیدنش میکنن

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
قبول دارم اکثرشون سر مردم کلاه میزارن فقط به خاطر پول،ولی من دیدم بعضیا بدون گرفتن هیچ دستمزدی و فقط ...

عزیزم اینها اشکالی نداره...مثلا مشکلی پیش اومده اون شخص معتمد و با تقوا برام قرانو میبینه و از سوره ای ک برام میاد تفسیر میکنه که میشه نتیجه گیری کرد درمانش چیه ....

اما یه عده عظمت کتاب رو زیر سوال میبرن و خودشون رو همه کاره میدونن و اینک طرف فالگیره و متاسفانه قران رو منبع پول قرار داده گناهه...

اما نه یه عده اقایون یا خانومهای صالحی هستن که بعنوان مفسر قران برام قران رو باز میکنن و ترجمه میکنن و نشانه ای ب من میدن تا مشکلم رو حل کنم ...این کجا و آن کجا 

بعضیا جاهلن جاهل اگه بهشون یه بت بدی بگی زن همسایه خواب دیده یا فلان بچه به حرف اومده گفته این خداتو ...

بله ....درسته ...برا همین باید دائم از خدا بخوایم ک آنی ما رو به حال خودمون نگذاره...امین

حرفاتو کاملا قبول دارم ولی اینکه یه سری به یچیزایی عقیده دارن که از نظر من مسخره بنظر میاد هیچ کاری ندارم ودخالتی نمیکنم

چون شنیدم وقتی کسی به یه تیکه سنگ حتی عقیده واسه معجزه داشته باشه پس ممنکنه براش اتفاق بیفته(شنیدم)

ولی شایدم یکی از عقاید من واسه بالاتریا مسخره به چشم بیاد 

اما عیسی به دین خود موسی به دین خود هرکیو تو قبر خودش میزارن

2706