2733
2734

دوستان عزیز صبحتون بخیر..

تازه اومدم تو سایت متاسفانه برا بار چندم همچین عنوانی میبینم...

ایا واقعا نمیتونید تحلیل کنید این موضوع کذب و گناه مو، لای قرآن یعنی چی؟ خواهرای گلم ، مادرا ...قرآن کتاب عظیم ...قرآن معجزه محمد(ص) ....قران کتابی که کلمه به کلمه ش صفحه ها تفسیر و معجزه دارن...قرآن ، اسما و نامهای معجزه گر پروردگارمون هست...تو همون بقره بعضی اسما اعظم خداوند درش هست که فقط دیدن اون اسما برکات فروانی میاره برای فرد...الله اکبر...واقعا متوجه نشدید یه آدم خدا نترس و شیطان صفت رو از عمد ساخته تا عظمت خود کتاب قرآن محمد (ص) رو یر سوال ببره و مسلمانان رو گمراه کنه؟ وسط کتاب به اون عظمتی دنبال مو بگردیم و بندازیم تو آب ..اب رو بخوریم برای شفا؟؟؟؟ خدایااااا...پناه میبرم به خودت از شر شیطان و شیطان های ادم نما....خدایا ما رو به عظمت همون کتاب عظیم ببخش و هدایتمون کن.... 

دوستان عزیزم من مذهبی نیستم ما خدا و قران محمد و ائمه جزو لاینفک جسم و جان منند....عاجزانه میخوام هر جا از این مسائل گمراه کننده دیدید لطفا لطفا بی تقاوت نباشید...

خیلی سپاسگذارم مهربونا...  

واقعا خیلی تاسف خوردم واسه مردم ساده دل و ابله . آخه خجالت داره . کتابه دیده ممکنه مو توش باشه که در اثر خوندن افتاده و مونده .حالا دو نفر پیدا کردن دلیلی نمیشه.متاسفم

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂

آفرین برشما👏

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا خیلی تاسف خوردم واسه مردم ساده دل و ابله . آخه خجالت داره . کتابه دیده ممکنه مو توش باشه که در ...

عزیزم باور کن قلبم ب درد اومد ...متاسفانه نی نی یار هم نترکوند ...

2738
خدالعنتشون کنه واقعا تواین زمونه بیشتر باورش توسط مردم تعجبه

عزیز دلم مردم انقدر مصیبت زده ن که دیگ حق رو از باطل نمیتونن تشخیص بدن ....الحق که اخرالزمانه و ایمانها بشدت ضعیف شده...من جمله خوده بنده حقیر  

زمان قبل از انقلاب هم این داستان‌ها بوده، فرقه بهایی ها زیاد تلاش کردن 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

اره میگن امام زمان اومده تو خواب ب بقیه گفته 😑😑😑😑😑😑

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
جالبه برام خیلیام اینکارو انجام دادن یعنی مو انداختن تو اب خوردن ابشوو    

انشالله از کارمون توبه کنیم..چرا که کفر بزرگیه اینکار ..چه بسا غضب خدا رو در پی داشته باشه 

منم مدلای دیگش رو دیدم که مثلا با قرآن شبیه به کتاب فال رفتار میکنن و این کار بشدت زشت و غلطه... ...

امین امین امین ...بمیرم برای  دل آقام امام مهدی ک چقدر غریب و تنهان بینمون

2706