2737
2734
عنوان

کادو دادن

194 بازدید | 13 پست

سلام دوستان وقتتون بخیر

من میخام به دوس پسرم که البته عاشقانه همو دوس داریم کادو بدم چون خیلی زحمتا برام کشید چه مالی چه مادی. ازاونجاییکه الان وضع مالیش بخاطر این بیماری خراب شده میخوام یه کارت هدیه بهش بدم.البته میخوام بعد عید بدم که بگم عیدیتم هست.اینم بگم که 28سالشه.

بنظرتون ایده خوبیه؟

مبلغش چقدر باشه خوبه؟

ممنون میشم اگه جواب بدین.

لطفا برای حاجت روا شدنم ۱ صلوات بفرستین ممنون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خوش بحالت بدبخت شدم اون الان وضع مالش داغونه دوستاش براش سیگار میگیرن شارژم من میدم هی هم شرط بندی میکنه پول دستش بیاد میبازه من پولارو میدم دعا کن وضعش خوب بشه منکه دارم دیوونه میشم

زندگیم تو یه کلمه خلاصه میشه {دنیم 

کارت هدیه خوب نیست

اول اینکه به طرف داری میگی وقت نذاشتم برم برات کادو بخرم

دوم اینکه اگه شرایط مالیش بد باشه بهش برمیخوره

سوم اینکه وقتی شما دختری اون پررو میشه

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
کارت هدیه خوب نیست اول اینکه به طرف داری میگی وقت نذاشتم برم برات کادو بخرم دوم اینکه اگه شرایط ما ...

نه همه پسرا اینجوری نیسن با چشم خودم دیدم که به این نتیجه رسیدم وگرنه تفکر شمارو داشتم

زندگیم تو یه کلمه خلاصه میشه {دنیم 
2738
کارت هدیه خوب نیست اول اینکه به طرف داری میگی وقت نذاشتم برم برات کادو بخرم دوم اینکه اگه شرایط ما ...

مرسی گلم از راهنماییت😘😘

خوش بحالت بدبخت شدم اون الان وضع مالش داغونه دوستاش براش سیگار میگیرن شارژم من میدم هی هم شرط بندی م ...

ایشالا هرچه زودتر درست میشه عزیزم نگران نباش..بیشتر مراقبش باش

[QUOTE=126310794]هفته بعد روز مرد بش بده الان تو این شرایط کسب و کار بش بدی خیالش جمع تره که حواست بهش هست[/QUOTE

چه ایده خوبی واقعا..ممنون عزیزم

مبلغش چقد باشه خوبه بنظرت؟

نه همه پسرا اینجوری نیسن با چشم خودم دیدم که به این نتیجه رسیدم وگرنه تفکر شمارو داشتم

احساس میکنم اینم اینجوری نیست کلا سوءاستفاده نمیکنه حتی فک میکنم کادو هم ازم قبول نکنه