2737
2734
عنوان

بچها بیاین بی بی چک

213 بازدید | 12 پست

امروز موعدمه بی بی چک زدم بعد از هفت یا هشت دقیقه که دوباره نگاه کردم هاله داشت 

اینم بگم که هیچ وقت هاله نمیفتاد

حالا شما چی میگید کاذبه ؟

یک ساله منتظرم 😪😪

امضا قبلی 😍من ميدونم ديگه این ماه حاجت دلمو میگیرم و مامان میشم 😍خدا جونم مرسی که تو بهترین ماهت هدیتو بهم دادی لطفا مواظبش باش تا سالم بیاد بغلم😘😘😘😘لطفا برا سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنید 😍😍😍

مبارکه😍😍😍😍ولی حتما یکی دیگه امتحان کن ک خدایی نکرده بیخودی دلنبندی

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مثبت 

یعنی کاذب نیست ‌؟

امضا قبلی 😍من ميدونم ديگه این ماه حاجت دلمو میگیرم و مامان میشم 😍خدا جونم مرسی که تو بهترین ماهت هدیتو بهم دادی لطفا مواظبش باش تا سالم بیاد بغلم😘😘😘😘لطفا برا سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنید 😍😍😍
2738

من پارسال همین موقع ده روز بود عقب انداخته بودم و چون چارسال بود اقدام بودم و نمیشد میگفتم باردار نیستم و این مشکلش برا کیستمه ک عقب انداختم بعد رفتم امپول بزنم گفتن باید ازمایش بدی رفتم دادم و جوابشو اوردم رفتم رو تخت دکتر بخوابم گفتم بیا دکتر امپولمو بزن برم گف چیچیو امپول بزنم 😒😃گفتم چطور😳گف بارداری😳😮😮😍😍منو میگی انقد ذوق کردم ولی ی شکی داشتم ک من باردار نمیشمو نیستم انقد ب دکتره گفتم گف برات ی از دیه مینویسم ولی مطمئنم بارداری . رفتم دوتا بی بی چک گرقتمو زدم دیدم اره واقعا باردارم😍😍😍وای چ حسی بود خدا . ولی متاسفانه بعد دو ماه سقط شد

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير

فکر کنم رنگ پخش شده بود 

شما چی میگید

مبارکه😍😍😍😍ولی حتما یکی دیگه امتحان کن ک خدایی نکرده بیخودی دلنبندی

دیگه بی بی تو خونه ندارن نمیتونم برم بخرم

یه عکس دیگه بافلش گوشی بزن بفرس یچیزی انگار دارم میبینم انگارهالس

گذاشتم بیا ببین

من پارسال همین موقع ده روز بود عقب انداخته بودم و چون چارسال بود اقدام بودم و نمیشد میگفتم باردار نی ...

ای جان عزیزم چقدر خوبه 

اوه متاسفم چرا سقط شد ؟