2726

نمیدونم چون کار من قضاوت کردن نیست کار من دعا کردن و کمک کردن

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا ما دهه هفتادیا بازیچخ بودیم وبیعرضه ماشالا دهه هشتادیا زرنگن

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2728

دهه 70 تو زمان خودشون زرنگ بودن نسبت به دهه 60

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

شما دهه هفتادیا همیشه مارو شگفت زده میکردین با کاراتون😂ببین ما دهه شصتی ها دیگه چه اسکول هایی بودیم دیگه😅

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
دهه 70 تو زمان خودشون زرنگ بودن نسبت به دهه 60

پس من خنگ بودم😑تنها دستاوردم شوهرم بود

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
شما دهه هفتادیا همیشه مارو شگفت زده میکردین با کاراتون😂ببین ما دهه شصتی ها دیگه چه اسکول هایی بودیم ...

😂😂😂مام همین حسو ب دهه هشتادیا داریم

ی تیپا میزنن مو رنگ میکنن مدرسه میرن مانتوها تنگ

دوس پسراهم ک همه ماشین مدل بالا

حالا دوس پسر من پراید داشت ذوق مرگ میشدم

پس من خنگ بودم😑تنها دستاوردم شوهرم بود

نه چرا خنگ اخه

هرکی یه استعداد داره

قرار نیست همه علامه دهر باشیم. 

الان من ازدواج نکردم بخودم هزارتا انگ بزنم

ارزش من خیلی بیشتر از این‌است که بخام خودمو با خلق فانی مقایسه کنم

فقط خودمو با دیروزم مقایسه میکنم تا هر چه زود خودشناسی تموم شه و به خدای خودم برسم 

اره پسرارو قورت میدن😂😂😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
نه چرا خنگ اخه هرکی یه استعداد داره قرار نیست همه علامه دهر باشیم.  الان من ازدواج نکردم ...

حرفت خیلی عالی بود منم نمیتونستم غرورمو بشکنم ب ی پسر بگم فلان چیزو واسم بخر یا بتیغمش 

ب قول شما هرکی ی استعدادی داره ومهم تر ی هدفی

اره پسرارو قورت میدن😂😂😂

دقت کردی نصفشون سر خوه زندگیشونن و بچه داری میکنن😂

2706