2737
2734

@maryami1998    بيا

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
@maryami1998    بيا

😂😂😂😂😂

کنکور آره

بقيه رو نميدونم

من فقط در تلاشم از کسی که دیروز بودم بهتر باشم    من به خودم قول دادم که فیلم های خوب ببنیم کتاب های خوب بخونم و ورزش کنم و غذاهای خوشمزه یادبگیرم و برای بهبود روابط باهمسری تلاش کنم  ونتایجش رو تو وبلاگ شخصی ام ویا صفحه ی نی نی سایت ثبت کنم،به رشته های روانشناسی و علوم سیاسی والهیات و تاریخ علاقه دارم و یکی از هدف گذاری هام گرفتن مدرک تواین چندتا تا رشته است.  آرزو و ثبت اهداف برای هیچ کسی عیب نیست حتی شما دوست عزیز،پس شماهم ازهمین لحظه برای رسیدن به آرزوهاتون تلاش کردن رو شروع کنید،نی نی سایت واقعا اعتیاد میاره اگه منو زیاد تواین سایت دیدید تیکه و کنایه راجب اهدافم آزاده،واقعا بایدمدیرتش کرد جمعه ها تایپیک نتایجم رو میذارم ولی اگه یه تایپیک خوب داشتید و یا دیدید منم تگ کنید،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐😐😐امیدوارم بهترین نصیبت شه ، ولی این دیگه از حس ششمی گذشته ، بهش میگن فال یا پیشگویی عزیزم 😇 فرد ماهر میخواد مشهد بودی ادرس میدادم میرفتی پیش یه خانومه که بلد هست. ارتباط با اجنه داره

2731
😐😐😐امیدوارم بهترین نصیبت شه ، ولی این دیگه از حس ششمی گذشته ، بهش میگن فال یا پیشگویی عزیزم 😇 فر ...

میشه بگی دقیقا کجای مشهد،سه راه فردوسی؟؟؟؟؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
واقعا نمیدونین یا زمانش طولانی تره؟

بعدازکنکورت بچه دار ميشس

ولی خونت رو نپرس ديگه حسم اتصالي کرده

من فقط در تلاشم از کسی که دیروز بودم بهتر باشم    من به خودم قول دادم که فیلم های خوب ببنیم کتاب های خوب بخونم و ورزش کنم و غذاهای خوشمزه یادبگیرم و برای بهبود روابط باهمسری تلاش کنم  ونتایجش رو تو وبلاگ شخصی ام ویا صفحه ی نی نی سایت ثبت کنم،به رشته های روانشناسی و علوم سیاسی والهیات و تاریخ علاقه دارم و یکی از هدف گذاری هام گرفتن مدرک تواین چندتا تا رشته است.  آرزو و ثبت اهداف برای هیچ کسی عیب نیست حتی شما دوست عزیز،پس شماهم ازهمین لحظه برای رسیدن به آرزوهاتون تلاش کردن رو شروع کنید،نی نی سایت واقعا اعتیاد میاره اگه منو زیاد تواین سایت دیدید تیکه و کنایه راجب اهدافم آزاده،واقعا بایدمدیرتش کرد جمعه ها تایپیک نتایجم رو میذارم ولی اگه یه تایپیک خوب داشتید و یا دیدید منم تگ کنید،
2738
ممنونم عزیزم لطف کردین 

استارتر چرا بابت کنکورت سوال میپرسی ؟؟؟؟

مثلا من بهت میگم اره قبول میشی کنکورت روخوب میدی!!مثلا برعکس بشه!!

یه لحظه باخودتون فکرکنید اینکه بتونید حتی ۱۰۰٪کنکورخوب وعالی بدیدفقط دست خودتونه این یکی رو واقعا خودت میتونی مشخص کنی 

تو درست رو خوب بخون مطمین باش موفق میشی❤

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
بعدازکنکورت بچه دار ميشس ولی خونت رو نپرس ديگه حسم اتصالي کرده

سلام. عایا من حامله ام؟؟ 

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
میشه بگی دقیقا کجای مشهد،سه راه فردوسی؟؟؟؟؟

نه عزیزم سمت مصلا و پایین ترش ، از نظر من خارج شهر میشه 😂یبار گفتم بهشون برخورد ، یه اسم خاصی داره من چشمی بلدم چون با ماشین شخصی داداشمم میبرتم. خواهرم نیس پیشم ، ازش باید بپرسم دقیقشو. ولی میدونم از پنج تن پنجراه چیه از همونجا راه داره

نه عزیزم سمت مصلا و پایین ترش ، از نظر من خارج شهر میشه 😂یبار گفتم بهشون برخورد ، یه اسم خاصی داره ...

منم یکی شنیدم میگن سه راه فردوسی هستش.

منم زیاد بلد نیستم همه ی مشهد رو ولی فقط میدونم پنج تن خیلی فرق داره مسیرش تا پنجراه😅🤣🤣

منم یکی شنیدم میگن سه راه فردوسی هستش. منم زیاد بلد نیستم همه ی مشهد رو ولی فقط میدونم پنج تن خیلی ...

حالا عصر پیام بدید از خواهرم بپرسم 🙈😂😂 یه پنجی داره میدونم یه میدون که پنج دیدم 😂😂😂

شما سمت سه راه فردوسی بلدین؟ البته فلور هم خوبه 

فعلا خودم ایران نیستم ولی فقط شنیدم یک بنده خدایی اونجا هست کارش درسته برای پیش گویی و....

زیاد نمیدونم فقط شنیدم !

2706