2737
2734
عنوان

به دادم برسین دختر18ماهه ام سرفه میکنه چیکار کنم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فکر نکنم نوزاد بگیره مگه نگفتن زیر شش سال نمیگیرن یا خفیف میگیرن

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
2731
بیخیال چرا جو میدین، هر سرفه ای که ربط به کرونا نداره 😂سرماخورده ، ببرش پزشک مطب شخصی که نوبت دهی ه ...

شما خانوم منطقی خوبی هستی آفرین...🤩😍💙🌹 ولی بعضی خانوما حساسو احساسی هستن دیگه بنده خدا گناه داره...

بیخیال چرا جو میدین، هر سرفه ای که ربط به کرونا نداره 😂سرماخورده ، ببرش پزشک مطب شخصی که نوبت دهی ه ...

مطب شخصی اطفال میبرم هرسری که مریض میشه خیلی شلوغ میشه دوسه ساعت طول میکشه میترسم ببرم چه خاکی توسرم بریزم

خداااجونم مرسی که هستی 😍😍😍😍😍
2738
چرا میگیرن

خفیف دیگه بعد چیزی نمیشن خوب میشن مگه نه؟ 

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
چرا میگیرن

خفیف میگیرن بعد زود خوب میشن درست

مطب شخصی اطفال میبرم هرسری که مریض میشه خیلی شلوغ میشه دوسه ساعت طول میکشه میترسم ببرم چه خاکی توسرم ...

زنگ بزن اورژانس بیان اگه خیلییی میترسی ، یا همین تلفنایی که دوستان گذاشتن. ولی باور کن چیزی نیست ، بچه کوچولویه ، مگه جایی بردیش؟ رعایت نمیکنی نکات رو؟ یا احتمال میدی شخصی الوده بهش نزدیک شده باشه؟ اخه اولین علایمش تب هست تب و سرفه ، بعد بدن درد 😶 شربت ضد سرفه بده 

2706