2726

بدن درد

تب و لرز

ببخشید اسهال

سرفه دارم.چ کنم با بچه هام😥

همسرم گفت بزنگ اگه حالت بد شد بریم دکتر.ولی نمیخام بگم بهش.فعلا درگیر کارشه😟

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

بدن درد ولرز در کرونا نادره عزیزم

ولی بازم برو ازمایش بده

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم مث تو نمیدونم بخدا گیج گیج 

اوسگل شدیما😝دور از جون شما ولی  علائم سرما خوردگی و انفولانزا و کرونا رو قاطی کردیم

دکترم ک میترسم برم بدتر بشم اونجا😟

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
بدن درد ولرز در کرونا نادره عزیزم ولی بازم برو ازمایش بده

ا چ خوب خوشحالم کردی 😙😙😙

سرفت زیاده؟واینکه سرفت خشکه؟

تازه ی ساعته اینطورم

اره خشکه ولی زیاااد نیست

بدن درد ولرز در کرونا نادره عزیزم ولی بازم برو ازمایش بده

🔴 ۳ علامت بسیار شایع ویروس کرونا

1. درد در ناحیه قفسه سینه
2. سرفه خشک بدون خلط
3. تب و لرز نسبتا شدید

▪️در صورت پدیدار شدن یک یا دو مورد از موارد بالا، ضمن رعایت نکات بهداشتی همچون ( استفاده از ماسک و دستکش، عدم لمس اشیا و اجسام، رعایت فاصله ۲ متری با افراد ) حتما به نزدیک ترین درمانگاه یا بیمارستان محل خود مراجعه کنید !

@SandaliKhabar

من و همسرم امشب رفتیم دکتر  همسرم تب ۳۸ درجه داشت منم ۳۷ و نیم دکتر پرسید سرفتون خشکه یا نه که ما زیاد سرفه نمیکردیم خیلی کم ولی خشک نبود گلومونو دید گفت عفونت باکتریاییه یعنی کرونا نیست دیشب یکم لرز داشتم ولی امروز نه نترس احتمالا همون سرما خوردگیه 

انشاالله کرونانیست  ولی ویروس ی دوره نهفته داره ک تو اون دوره انتقال پیدا میکن

فکد کردم میگی انشالله کروناست😂😂

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
2706