2733
2734

سلام توورخدا بگین سگ پامرین دارین چکار میکنین که موهاش گره گره شدید نشه و باز بمونه؟!؟پسگ من تا میبرمش حموم فرداش وحشتناک میشه از شدت گره.هرچی هم شونه میکنم فایده نداره

شامپو و برس مخصوصش داری

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤

من ندارم عزيزم

ولي ازونجاييكه عاشق حيوونا خصوصا هاپوها هستم زياد فالو ميكنم توو اينستا

يه نفر گفته بود برا موهاي هاپوش ازين باز كننده گره موي بچه هاي فيروز استفاده ميكنه

ارزونم هست 

جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شامپو و برس مخصوصش داری

چه شامپویی استفاده میکنی؟!من چون دوتا نژاد سگ دارم شامپوی اون برای اینم استفاده کردم ولی وحشتناک شد.تو دقیقا چه شامپویی میزنی؟!؟مخصوصه پامر هست گره هاش رو یعنی باز میکنه؟؟برسش رو دارم.

2728
من ندارم عزيزم ولي ازونجاييكه عاشق حيوونا خصوصا هاپوها هستم زياد فالو ميكنم توو اينستا يه نفر گفته ...

یعنی شامپو بچه؟!؟واقعا باز میشه؟!؟؟من نرم کننده خارجی خودم زدم بهش ولی بذزنشد؟؟؟؟این شامپوی فرق داره یعنی؟و

چه شامپویی استفاده میکنی؟!من چون دوتا نژاد سگ دارم شامپوی اون برای اینم استفاده کردم ولی وحشتناک شد. ...

تریر و اشپیتز داشتم ، تریر اذیت میکرد موهاش 

شامپو مخصوص داد بهم با بورس گنده ها 

گره باز کت و اینارو هم بگیر 

حجم موهای پامر خیلی زیاده گره هاش زیاد بشه یهو کوتاهش میکنن ، با دکترش صحبت کن

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤

نه ي اسپري مخصوص باز كردن گره موي بچه داره فيروز

رنگشم سبزه

اونو اسپري ميكني و كوچولو كوچولو شونه ميزني براش

خودمم دارم بوشم خيلي خوبه

ايشالا باز بشه، واي با ارامش موهاي قشنگشو شونه كن دردش نگيره عزيزدل من😍

تریر و اشپیتز داشتم ، تریر اذیت میکرد موهاش  شامپو مخصوص داد بهم با بورس گنده ها  گره با ...

نمیدونستم شامپو گره بازکن هست.امروز برم‌بخرم.وحشتناک شده بچم چقدر زشت شده با این گره ها.چه غلطی کردم بردمش حموم.

2738
نه ي اسپري مخصوص باز كردن گره موي بچه داره فيروز رنگشم سبزه اونو اسپري ميكني و كوچولو كوچولو شونه ...

امروز برم بگیرم امیدوارم‌باز بشه نگرانم موهاش کوتاه نکنن بچم کچل بشه اول جوونیش.

امروز برم بگیرم امیدوارم‌باز بشه نگرانم موهاش کوتاه نکنن بچم کچل بشه اول جوونیش.

اي جاااانم ايشالا ب كوتاهي نياز نباشه

ماچش كن از طرف من😍

اره همه جاش میشورم.ناخناش میگیریم.شوونه میزنبم.مسواک میزنیم

دلت میشینه من مینا مو یبار شستم تا دوروز نمیتونستم غذا بخورم از دستام بدم میومد..فعلا کرونا اومده مواظب خودت باش

برای خونه دارشدنموسالم بدنیااومدن بچمصلوات بفرستین ممنون🥰
دلت میشینه من مینا مو یبار شستم تا دوروز نمیتونستم غذا بخورم از دستام بدم میومد..فعلا کرونا اومده مو ...

انسانها ناقل بیماری هستن نه حیوانات.فعلاکه کسایی که سگ و گربه ندارن دارن یکی یکی کرونا میگیرن.از نظر علمی نگهداری سگ و گربه سیستم ایمنی رو قوی میکنه.بعدشم اگر قراره کرونا بگیرم بمیرم چه بهتر که کنار سگ مهربون و وفادارم بمیرم.من هم بچه دارم هم سگ هم گربه.هم لاک پشت.ورزشکارم هستم و حتی یک سرما خوردگی نمیگیرم هیچوقت.موقع باردار شدن و ایناهم من ازهمه سالم تر بودم نه مشکلات نازایی و ناباروری و سقط اینا داشتم و نه استراحت مطلق.ورزشم میکردم تازه.درحالی که اطرافیانم که حیوانات رو از دور میدیدن فرار میکردن اکثرا مشکل ناباروری و نازایی داشتن با کلی تلاش بزور باید حامله میشدن.همیشه هم مریض بودن.من که از کودکی سگ داشتم.چشمام رو باز کردم همش سگمون کنار تختم بود.انقدر بازی میکردم تو بغلش خوابم میبرد.لیسم میزد و وقتی تنها بودم بغلم میخوابید که نترسم.از مادرم مهربونتر بود.متاسفانه توی هفده سالگی سگم مرد.و باز دوباره یک فرشته دیگه رو به سرپرستی گرفتم.همه افراد مذهبی هی میگفتن وای سگ بیماری میاره.درحالی که نه من و نه خانوادم حتی یک بیماری نداریم.مشکل عصبی و روانی هم نداریم بخاطر وجود این فرشته ها.خودمم چندوقت دیگه زایمانمه و خوشحالم دوتا سگ گل دارم که پیش نوزادم بزارم مراقبش باشن.و بچم هم مثل خودم کودکی شاد و اروم کنار یک فرشته واقعی داره.داشتن سگ یعنی خوشبختی.

دلت میشینه من مینا مو یبار شستم تا دوروز نمیتونستم غذا بخورم از دستام بدم میومد..فعلا کرونا اومده مو ...

انسانها ناقل بیماری هستن نه حیوانات.فعلاکه کسایی که سگ و گربه ندارن دارن یکی یکی کرونا میگیرن.از نظر علمی نگهداری سگ و گربه سیستم ایمنی رو قوی میکنه.بعدشم اگر قراره کرونا بگیرم بمیرم چه بهتر که کنار سگ مهربون و وفادارم بمیرم.من هم بچه دارم هم سگ هم گربه.هم لاک پشت.ورزشکارم هستم و حتی یک سرما خوردگی نمیگیرم هیچوقت.موقع باردار شدن و ایناهم من ازهمه سالم تر بودم نه مشکلات نازایی و ناباروری و سقط اینا داشتم و نه استراحت مطلق.ورزشم میکردم تازه.درحالی که اطرافیانم که حیوانات رو از دور میدیدن فرار میکردن اکثرا مشکل ناباروری و نازایی داشتن با کلی تلاش بزور باید حامله میشدن.همیشه هم مریض بودن.من که از کودکی سگ داشتم.چشمام رو باز کردم همش سگمون کنار تختم بود.انقدر بازی میکردم تو بغلش خوابم میبرد.لیسم میزد و وقتی تنها بودم بغلم میخوابید که نترسم.از مادرم مهربونتر بود.متاسفانه توی هفده سالگی سگم مرد.و باز دوباره یک فرشته دیگه رو به سرپرستی گرفتم.همه افراد مذهبی هی میگفتن وای سگ بیماری میاره.درحالی که نه من و نه خانوادم حتی یک بیماری نداریم.مشکل عصبی و روانی هم نداریم بخاطر وجود این فرشته ها.خودمم چندوقت دیگه زایمانمه و خوشحالم دوتا سگ گل دارم که پیش نوزادم بزارم مراقبش باشن.و بچم هم مثل خودم کودکی شاد و اروم کنار یک فرشته واقعی داره.داشتن سگ یعنی خوشبختی.

2706