2726
عنوان

سلام بچه خیلی استرس دارم توروخدا بیایین یه چیزی بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1113 بازدید | 81 پست
نگران نباش بدن درد ربطی به کرونا نداره  خستگی و بی حالیه که مربوط به کرونا میشه کرونا ریه رو ...

خیلی میترسم  نمیدونم چی بگم بی‌حالم  هست ولی سرفش  خیلی  کمه  خدایا خودت کمکم  کن

تب کرونا ۴۰ هستش سرفه هاشم کلیپش پخش شده چه طوری هستش

اتفاقا میگن تبش خیلی بالا نیست اینو یه دکتر بهم گفت  البته شاید استثناهای هم باشه

از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگران نباش بدن درد ربطی به کرونا نداره  خستگی و بی حالیه که مربوط به کرونا میشه کرونا ریه رو ...

عزیزم کوفتگی جز علاءمش هست

از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤
2728

تاسخت ترنشده توبدنش هرچه سریعتراقدام کن گفتی باراول بدن درد واینابعدش تب شده خوب دخترخوب داره بدترمیشه حتمابایدجلوت پرپربشه دورازجونش حتی اگه چیزی نباشه ببرش دکتریازنگ بزن اورژانس راهنمایی بخواه ضررنداره.ریسک نکن بیخیالش نشوقبول نکردخودت اقدام کن.ان شاءالله چیزی بدی نیست. 

خیلی میترسم  نمیدونم چی بگم بی‌حالم  هست ولی سرفش  خیلی  کمه  خدایا خودت کم ...

نگران نباش اگه هم که باشه که معلوم نیست همه که قرار نیست چیزیشون بشه ، سرفه هاش پشت سر هم هست؟

اتفاقا میگن تبش خیلی بالا نیست اینو یه دکتر بهم گفت  البته شاید استثناهای هم باشه

تموم دکترا وکل رسانه های دنیا گفتن ک رونا تبش بالاس حتی ورودی شهرا هم فقط تب رو چک میکن ک رونا تب ۴٠ درجه داره

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
2706