2726
عنوان

سوال حقوقی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 51 پست
برای شما اول مهریه اتون رو برمیدارید و اگه همسرتون بدهی چیزی داشته باشه پرداخت میشه و اگه همسرتون هی ...

مابقی مهریه رو میشه از اون مقدار بیمه عمر که به وراث میرسه گرفت؟

اگه قبل اینکه همسر بره طلب مهریه کنه وراثش طلب ارث کنن دیگه نمیتونه مهرشو بگیره؟

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حقوقش چی؟ اونم یه درصدی به مادرش میرسه؟پدر نداره 

مادر رو مطمین نیستم اما تا جایی که یادمه اگه تحت تکفل شوهرتون باشه احتمالا بهش میرسه والا کل میزانی که میدن به خودتون میرسه .اگه تحت تکفل باشه فکر کنم حدود یک سوم به مادر میرسه 

مابقی مهریه رو میشه از اون مقدار بیمه عمر که به وراث میرسه گرفت؟ اگه قبل اینکه همسر بره طلب مهریه ک ...

ببین مهریه جز دیون مرده شما مهرتو میذاری اجرا و اگه طلبکاری هم همسرت داشته باشه میاد و اول دیون متوفی رو میدن از باقی مونده اون پوله که ارث میرسه به وارثین فقط باید شما هم حتما مهرتو بذاری اجرا . ولی نه اینکه بذاری ارث رو تقسیم کنن بعد بری بگی من مهریه مو میخوام چون اون موقع باید به مکافات دونه دونه از وارثها پس بگیری به نسبت سامشون

روال اداریشو متاسفانه نمیدونم 

2728
مادر رو مطمین نیستم اما تا جایی که یادمه اگه تحت تکفل شوهرتون باشه احتمالا بهش میرسه والا کل میزانی ...

برا مادرش بیمه درمانی گرفته.یعنی مادرش تحت تکفلشه

برا مادرش بیمه درمانی گرفته.یعنی مادرش تحت تکفلشه

این پیج کامل توضیح داده من چون دقیق درباره پدر و مادر نمیدونم . اون یک سومم که گفتم چون دوستم نامادریش کل حقوق پدرش بهش میرسید ، این دوست من طلاق گرفت درخواست داد الان یک سومشو بهش میدن 

https://www.yasa.co/blog/pension-deceased/

ببین مهریه جز دیون مرده شما مهرتو میذاری اجرا و اگه طلبکاری هم همسرت داشته باشه میاد و اول دیون متوف ...

خیلی ممنون عزیزم لطف کردین

مابقی مهریه رو میشه از اون مقدار بیمه عمر که به وراث میرسه گرفت؟ اگه قبل اینکه همسر بره طلب مهریه ک ...

بله میشه گرفت و زمان دادخواست مهم نیس زمان تقسیم ارث مهمه که حکم داشته باشن

تلاش کن،طلاش کن!
بله میشه گرفت و زمان دادخواست مهم نیس زمان تقسیم ارث مهمه که حکم داشته باشن

تقسیم ارث زمان مشخصی داره؟

برا دوستمه عزیزم نه خودم. پدر نداره ولی مادرش حقوق شوهر قبلیشو که مرده داره میگیره یه خواهر و یه بر ...

بقیه مهریه رو نمیتونه از کس دیگه ای بگیره تا جایی هم که میدونم از حقوقش کسر نمیکنن

ولی بازم بپرس درباره اینکه از حقوقش کسر میشه کرد یا نه اما درباره اینکه از کس دیگه نمیشه گرفت مطمینم

2706