2737
2734
عنوان

سوال حقوقی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 51 پست
بله اولین چیز مهریه رو کم میکنن از ارث. حالا که مهریه بیشتر همش به زن میرسه.و اگه کسی که فوت کرده حق ...

پدر نداره ولی مادرش حقوق شوهر اولشو داره. الان حقوق همش میرسه به زنش؟ بعدم اینکه مابقی مهریه رو میشه از مادرش گرفت؟ شما حقوق خوندین؟

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘
بله اولین چیز مهریه رو کم میکنن از ارث. حالا که مهریه بیشتر همش به زن میرسه.و اگه کسی که فوت کرده حق ...

برا انجام اینکارا باید وکیل گرفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدر نداره ولی مادرش حقوق شوهر اولشو داره. الان حقوق همش میرسه به زنش؟ بعدم اینکه مابقی مهریه رو میشه ...

من تااینجاش اطلاع دارم باقیشو نمیدونم.با وکیل مشورت کنین و اینکه تا تقسیم‌ارث نکردن درخواست مهریه رو بده.تو نت هم بزنی میتونی ببینی قانون  چی زده در این مورد

تلاش کن،طلاش کن!
من تااینجاش اطلاع دارم باقیشو نمیدونم.با وکیل مشورت کنین و اینکه تا تقسیم‌ارث نکردن درخواست مهریه رو ...

خواهر و برادرشم ارث میبرن؟

2731

عزیزم شما اول باید مهریه اتو بگیری جز دیون همسرته که اول دیون متوفی پرداخت میشه اگه نخوای کلا از دست میره

فقط بگو ببینم پدر و مادر همسرتون زنده ان ؟ اگه بله کدومشون ؟ خواهر و برادر داره ؟ چندتا؟

عزیزم شما اول باید مهریه اتو بگیری جز دیون همسرته که اول دیون متوفی پرداخت میشه اگه نخوای کلا از دست ...

برا دوستمه عزیزم نه خودم.

پدر نداره ولی مادرش حقوق شوهر قبلیشو که مرده داره میگیره یه خواهر و یه برادر متاهل داره

پول تو حسابم از مهریه ش کمتره میشه بقیه مهریه رو هم از مادرش قسطی بگیره؟ حقوقش چقدر به زنش میرسه؟

خواهر و برادرشم ارث میبرن؟

نه فقط پدر و مادر اگر در قید حیات باشن ارث میبرن که اونم اول مهریه رو کم میکنن اگه چیزی بود تقسیم میکنن.

مابقی مهریه رو نمیشه از خانواده شوهر طلب کرد مگه اینکه زمان عقد ثبت شده باشه و پدرشوهر ضمانت کرده باشن

تلاش کن،طلاش کن!
نه فقط پدر و مادر اگر در قید حیات باشن ارث میبرن که اونم اول مهریه رو کم میکنن اگه چیزی بود تقسیم می ...

یکی دو نفرو دیدم بعد از مرگ همسر مهریه گرفتن.البته این دوستم پدرشوهر نداره

2738

پدر پسره فوت کردن؟اگه مالی بجا گذاشته بودن که هنوز تقسیم ارث نشده بود زن میتونه از سهم ارث شوهر طلب مهریه بکنه.ولی مالی بجا نذاشته باشه نمیتونه از خانواده شوهر مطالبه کنه

تلاش کن،طلاش کن!
پدر پسره فوت کردن؟اگه مالی بجا گذاشته بودن که هنوز تقسیم ارث نشده بود زن میتونه از سهم ارث شوهر طلب ...

فوت کردن چندسال پیش و ارثم مقدار خیلی ناچیزی بود که همون موقع گرفتن

فوت کردن چندسال پیش و ارثم مقدار خیلی ناچیزی بود که همون موقع گرفتن

پس قانونا نمیتونن چیزی از خانواده شوهر طلب کنن.فقط از همون پول مهربشو طلب کنه اگه بموقع عمل نکنه همونم از دستش میره

تلاش کن،طلاش کن!
پس قانونا نمیتونن چیزی از خانواده شوهر طلب کنن.فقط از همون پول مهربشو طلب کنه اگه بموقع عمل نکنه همو ...

همینو خواستم بپرسم.موقعش کیه؟ اگه قبل اینکه این خانم طلب مهریه کنه مادرش بره وکیل بگیره و ارث بخواد دیگه کاری از دست زنش برنمیاد؟

برای شما اول مهریه اتون رو برمیدارید و اگه همسرتون بدهی چیزی داشته باشه پرداخت میشه و اگه همسرتون هیچ بچه ای نداشته باشه ( چه از شما چه از زن دیگه ای) سهم الارث شما یک چهارم کل امواله و باقی اموال به باقی وراث میرسه ضمنا اگه همسرتون مستمری حقوقی داشته باشه شامل شما میشه و اگر بیمه عمر هم داشته باشه هم شما ارث میبرید این رو دقیق نمیدونم ایا به همون نسبت ارثه یا به طور مساوی بین وراث تقسیم میشه 

همینو خواستم بپرسم.موقعش کیه؟ اگه قبل اینکه این خانم طلب مهریه کنه مادرش بره وکیل بگیره و ارث بخواد ...

باید دادخواست طلب مهریه از ورثه رو بده.موقع تقسیم ارث اگه‌دادخواستی در میان نباشه یعنی از مهریه صرفنظر کرده

تلاش کن،طلاش کن!
2706