2737
2734
عنوان

خواهر شوهرم لوازم آرایشم رو دزدیده

| مشاهده متن کامل بحث + 47497 بازدید | 510 پست
گفتم من عین همین رو داشتم ولی از وقتی اومدی نیست گفت نمیدونم ایشالا پیدا میشه من که تازه رفتم خریدم& ...

به شوهذت بگو دیگه هم راهش نده

برای خونه دارشدنموسالم بدنیااومدن بچمصلوات بفرستین ممنون🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتی میدیدی داره از ارایشیات استفاده میکنه چرا بهش نگفتی این مال منه بعدم یه چیزی توش پیدا کن بگو ای ...

گفتم گفتم این مال من نیست آخه رنگش عین مال منه لوازم آرایش منم رو میز بوده الان نیست گفت نه نمیدونم این مال خودمه زدم من احتیاجی به وسایل تو ندارم 

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
در اینکه رفتار اون خواهر دزدیه شکی نیست و خیلی هم زشته  اما از نظر شرعی و قانونی همه ی پول شوه ...

مادر ن خواهر

و اینکه هیچ کسی حتی همون مادر حق نداره بیاد وسایل کسیو بدزده

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
2731
من زن داداشم رژیم رو برداشته بود بهش گفتم دست توه گفت آره با وسایلم اومده بود  چرا همه میگی ...

نه عزیزممنم دوتا داداش دارم ولی بعضیا ذاتی اصلا مشکل دارن نه همه گلم تو به دل نگیر منم بلاخره خواهرشوهرم ولی دمپایی هم بدون اجازه جابه جا نمیکنم تو خونه داداشم

همه کاری کردم براش ولی قدر ندونست /حالا دیگه تو رو خودم شرمنده نیستم میدونم که همه کاری برا دلم کردم و خودش نخواست
من زن داداشم رژیم رو برداشته بود بهش گفتم دست توه گفت آره با وسایلم اومده بود  چرا همه میگی ...

حالا باز خوبه میاره میده این اصلا به گردن نمیگیره برداشته  

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
گفتم گفتم این مال من نیست آخه رنگش عین مال منه لوازم آرایش منم رو میز بوده الان نیست گفت نه نمیدونم ...

وای چقد روداره کیفتو کامل برداشته

برای خونه دارشدنموسالم بدنیااومدن بچمصلوات بفرستین ممنون🥰
در اینکه رفتار اون خواهر دزدیه شکی نیست و خیلی هم زشته  اما از نظر شرعی و قانونی همه ی پول شوه ...

عزیزم اولا ک ایشون خواهرش بوده نه مادرش بعدم احسان نبوده و دزدی کرده

سوما مادر خودش تکیه گاه داره شوهرش. زنه ک ب گردن شوهرش حق نفقه داره اگه از هر لحاظ تامین کرد زنشو بعد میتونه ب مادرش احسان کنه چراغی ک ب خانه رواست ب مسجد حرومه

وزن اولیه ۶۵ وزن هدف ۵۵   گروه آبی  ،  شروع ۱۴۰۰/۲/۱۳                   
2738
وا دختر بهش بگو در اتاقو قفل نکن!  بگو خونه منه وسایل منم اونجاست اومدی و نسازی خواهر  گو ...

میگه راحت نیستم اونجوری یه موقع میخوام لباسی چیزی هم عوض کنم باید درو قفل کنم 

میخواد یه وقت نرم سر وسایلاش چیزایی که ازم برده رو ببینم بردارم 

عزیزم اولا ک ایشون خواهرش بوده نه مادرش بعدم احسان نبوده و دزدی کرده سوما مادر خودش تکیه گاه داره ش ...

اصلا هر چی هست میتونست بیاد بگه داداش جان یکم پول بده لوازم بخرم و ندارم تمااااااااااااااااااااااااااام نه که دزدی کنه هر چی همباشه زشته تو خونه بابات هم نباید وسیله مادر خودت و برداری بدون اجازه چه برسه مال عروستون

همه کاری کردم براش ولی قدر ندونست /حالا دیگه تو رو خودم شرمنده نیستم میدونم که همه کاری برا دلم کردم و خودش نخواست

لعنت و نفرین بر همچین قانونایی

مادر اگه شوهر نداسته باشه یه چیزی 

بعدم این خواهرشه چه ربطی داره عزیزوم

هیچی😐
میگه راحت نیستم اونجوری یه موقع میخوام لباسی چیزی هم عوض کنم باید درو قفل کنم  میخواد یه وقت ن ...

بگو باشه باشه منم وسایلم اونجاست منم زنم توهم زنی اونم برادرته مارعایت میکنیم توهم رعایت کن خواست بره حموم بگو درو نبند میخوام جارو بکشم یا چیزی دارم اونجا

کاربر قدیمی :) علت ترکیدن زدن حرف حق
2706