2733
2739
عنوان

خواهر شوهرم لوازم آرایشم رو دزدیده

| مشاهده متن کامل بحث + 47497 بازدید | 510 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیشه آخه مثل شیطانه وسایلشو گذاشته تو اتاق در اتاقم قفل میکنه 

چرا اومده خونتون بمونه؟؟؟؟

اهههه

من بودم ی کاری میکردم بره دیگه نیاد

وزن اولیه ۶۵ وزن هدف ۵۵   گروه آبی  ،  شروع ۱۴۰۰/۲/۱۳                   
منم وقتب اونا میان میدوم همه کمدا رو قفل میکنم و همه چیرو قایم

آخه ما کمدامون قفل نداره همینجوری وقتی من نیستم میره سر کمدا چیزامو میبره 

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
نمیشه آخه مثل شیطانه وسایلشو گذاشته تو اتاق در اتاقم قفل میکنه 

عجب ها بپا بره حموم برو برش دار کلید اتاقم از پشت در بردار بعد اصلا برو خودت نیار دیگه وقتی پیداش کردی قایمش کن اصلا اگه گفت تو حاشا کن بگو من که کیفم گم شد پیدا نکردم وقتی رفت از خونتون درش بیار از جایی که قایم کردی یا هم اگه گفت بگو مگه تو برداشته بودیش تو که گفتی برنداشتم

همه کاری کردم براش ولی قدر ندونست /حالا دیگه تو رو خودم شرمنده نیستم میدونم که همه کاری برا دلم کردم و خودش نخواست
طلاهامو همه رو از ترس دادم به مادرم چون اومده یه ماه اینجا بمونه 

ادمی که اینقدر پرو و بیحیا باشه اگه لوازم ارایشت رو از تو ساکشم پیدا کنی نباید به روش بیاری این جور ادما اونقدر مکار هستند که اخر ماجرا ابروی خودت میره باور کن دیدم که میگم فکر ابروریزی نباش کیفتم اگه پیدا نکردی ولش کن در اتاقات رو قفل کن وسایلت رو حفظ کن با ادم دزد بیحیا هم اصلا خودت رو درگیر نکن

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
2738
چرا اومده خونتون بمونه؟؟؟؟ اهههه من بودم ی کاری میکردم بره دیگه نیاد

خونشو داره بازسازی میکنه تا یه ماه دیگه هست 😭 

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
آخه ما کمدامون قفل نداره همینجوری وقتی من نیستم میره سر کمدا چیزامو میبره 

درا که قفل داره قفل کن بگو عادت دارم

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
اون سریم بهش گفتم گفت حتما اونم رفته ازش خریده 

مگه همسرتون حرف شما رو باور نداره،بگو امنیت ندارم تو خونه ام که وسایلمو بزارم جلوی دست،لطفاً خودت به خواهرت تذکر بده و حلش کن ،تا الان به احترام تو به روش نیوردم ،وگرنه مجبور میشم خودم اقدام کنم.(البته بازم میگم اگر ۱۰۰٪ مطمئنید کار ایشونه ) پافشاری کنید .

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است

استارتر مطمئنی الان؟ 

اخه فقط میگی رنگش همرنگ رژ و سایه من بود اخه ادم تو خیابونم بره ممکنه رژش همرنگ طرف باشه باید بگیم تو وسایلمو برداشتی؟ 

وقتی با چشای خودت ندیدی چجوری همچین حرفی زدی و به شوهرتم گفتی؟ 

ARE YOU DUMB?? ...STUPID

این خواهر شوهر بچه نیست بشه مچش گرفت خیلی حرفه ای شده تو این سالها حتما خوب بلده بپیچونه تنها راهش اینه مثل خودش رفتار کنی تا بفهمه همچین احمق نیستی و دستش و خوندی تو رو احمق فرض کرده البته ببخشید اینجوری گفتم ولی باید بهش نشون بدی تو نیستی که احمقی خودش احمق و نادان و دزده

همه کاری کردم براش ولی قدر ندونست /حالا دیگه تو رو خودم شرمنده نیستم میدونم که همه کاری برا دلم کردم و خودش نخواست
ادمی که اینقدر پرو و بیحیا باشه اگه لوازم ارایشت رو از تو ساکشم پیدا کنی نباید به روش بیاری این جور ...

آخه هر دفعه میاد یه چیزی ازم میبره سری پیش روسریمو برده بود باهاش عکس گرفته بود گذاشته بود تو پروفایلش اصلا هم به روی خودش نمیاورد 

2706