2726
عنوان

پارگی کیسه آب در بارداری

120 بازدید | 5 پست

سلام من هفته دیگه زایمانمه به خاطر عفونت شبا باید. دو تا شیاف کلوتریمازول  بذارم ،دیشب که گذاشتم و خوابیدم الان بیدار شدم حس میکنم لباس زیرم خیسه و. انگار. اون شیافا آب شده ولی خیسی لباس زیرم زیاد بود ولی زیاد. نشتی نداده بود. روی تخت ،از کجا بدونم کیسه آبمه هیچ موقع اینقدر ترشح نداشتم میترسم کیسه آبم باشه،رنگ نداره ولی چون شیاف گذاشته بودم حس میکنم خیسیشو حس نکردم ،اگه کیسه اب پاره بشه تا چقدر خیس میکنه ؟

عزیزم یه نوار بهداشتی بزار قبلشم ادرارتو تخلیه کن بعدش چندتا سرفه کن تا ده دقیقه بعد چک کن اگر خيس شده باشه کیسه آبه اگر نه که ترشح. فردا صبحم یه مشورت با دکترت بکن خدایی نکرده کیسه آب سوراخ نشه بچه مشکل پیدا کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم عین تو بودم اما شیاف نمیزاشتم شب خوابیدم صب بیدار شدم دیدم ی مایعی هست رفتم دکتر قشنگ معلوم بود کیسه ابه گف خبری نیست ترشحه منم رفتم خونه و پیگیر نشدم شام خوردم دیدم داره بازم میاد رفتم بیمارستان همون شب بچم دنیا اومد

کابر قدیمیم سه تا کاربریم تعلیق شد😐
2728

برا من ک کیسه آبم نشت کرد یهو ی مایع غلیض از رونم تا مچ پام ریخت.  نوار بزن ببین خیس میشه 

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟