2726
درسته اخبار خودمون کم میگه این بی بی سی بیشرف بیشتر اعلام میکنه همشون دروغ گو هستن ولی بی بی سی بیشت ...

دقيقا

دوستان، ميشه لطفاً براي آرامش روح مامانم يه صلوات بفرستين...❤️
شوهرم من ک فردا نمیره اینقدر گفتم ک دلشون سوخت😁 ولی شاید پسفردا بره😔 اوضاع مالی ما هم خوب نیس ول ...

عزیزدلم 😔منم همش گفتم نرو سرکار ولی میگه چطوری خرج کنیم از کجا.خدا به داد هممون برسه توکل به خودش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دروغ هم که باشن حداقل به مردم استرس وارد نمیکنن 

قربونت استرس بهتره یا کرونا

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه

واقعا

داخلی اگر کمتر بگه به ارامش مردم کمک میکنه. اما دشمن با زیاد کردن امار و زیادکردن ترس و واهمه چه کمکی میخواد به ما بکنه؟!!

استرسم که ایمنی رو میاره پایین

وبلاگ دختری از جنس بلور http://dokhtarin.blogfa.com/
2728
منكه تا حالا به خبر راست از بي بي سي نشنيدم

امصافأ کاری به هیچی ندارم 

ولی اول منم اونو گیگیری میکنم بعد ایران ، اول بی بی سی میگه ، ایران مجبور شه میگه

تا للانم هیچ گونه قضاوتی نداشته

البته آمار ۱۵۰۰نفر هم نشنیدم بگه 

چون به طور مدام نگاه میکنم میگم که نشنیدم بگه

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
واقعا داخلی اگر کمتر بگه به ارامش مردم کمک میکنه. اما دشمن با زیاد کردن امار و زیادکردن ترس و واهمه ...

من میگم وقتی امار رو کمتر کننن مردم هم جدی نمیگیرن 

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه
واقعا داخلی اگر کمتر بگه به ارامش مردم کمک میکنه. اما دشمن با زیاد کردن امار و زیادکردن ترس و واهمه ...

کمکش اینه که مردم بیشتر رعایت میکنن نه اینکه خیالشون راحت باشه برا خودشون برن بچرخن.

استرس تو این موقعیت لازمه برای حفظ جون مردم

قربونت استرس بهتره یا کرونا

اگه شنیده باشین استرس سیستم ایمنی وضعیف میکنه واحتمال اینکه به ویروس مبتلا بشیم وچندبرابر میکنه پس در مرحله اول باید استرس وازخودمون دور کنیم 

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

وقتی به خودم نگا میکنم خجالت میکشم که دختر همین مادرم... 

مادرم گلین باره گرفته بود

تمام بدنش ذره ذره فلج شد 

ساکشن نمیکردن ریع شو و ... خلاصه 

😓بمب روحیه بود بخدا 

فقط میخندید دکترا ترسیده بودن گفتن زنده نمیمونه همه سیستم ها از کار میفته 

ولی کم کم خوب شد 

😒تو بخش که اوردنش با مریض تخت بغل چپ افتاده بود 

با دختر خالم بهش میخندیدن 

قلب شو عمل کرده ... فشار خون داره ... سه بار سقط جنین 

دلی داره بخدا خوشبحالش...

خاصه 

حال مان و فال مان تلخ است و شیرین می زنیم .... !

بالخره هر کدوممون ی تیکه طلا داریم تو خونه میشه بفروشیم بجاش مردا یک ماه حداقل کار نکنن ...خدا رو خوش نمیاد بخاطر پول جونشون بخطر بیفته😭😭

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
عزیزم میتونم بپرسم درامدش خوبه یا نه؟شوهر منم بیکاره هر جا می ره کار گیرش نمیاد. بره اسنپ خوبه یا نه ...

عزیزم درآمدش متوسطه .قبلا نیسان داشت بهتر بود .ولی اسنپم خوبه بلاخره.مشکل اینه که خرجا بالاس

امصافأ کاری به هیچی ندارم  ولی اول منم اونو گیگیری میکنم بعد ایران ، اول بی بی سی میگه ، ایران ...

گفتم ۱٥ هزار مبتلا نه مرگ و میر.مرگ و میر گفت دویصت و خورده ایی

2706