2726
گلم پیام هاش و ویسهاشو ببر کلانتری و ازش به جرم تهدید به صدمه زدن شکایت کن.

آدمی نیست که ازین چیزا بترسه... یجورایی آب از سرش گذشته

و البته ما بشدتتتتت عاشق هم بودیم جداییمون نابودش کرد، من خودمم نابود شدم اما سعی کردم خودمو جمع و جور کنم... طفلی نمیخوام دردسر براش درست کنم، چون حالشو درک میکنم

اون بخاطر من خیلی تغییر کرده بود، هنوز هضم نمیکنه که دیگه مال هم نیستیم

لبخند یادت نره🥰
آخی،پس چرا بهم نرسیدین؟

خانواده هامون راضی نبودن 

اخرم دید هرکار میکنیم بهم نمیرسیم بهم خیانت کرد خودشم اعتراف کرد و من داغون شدم 😔😔😔😔

واسه مشکلم یک صلوات بفرست لطفا 😊🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانواده هامون راضی نبودن  اخرم دید هرکار میکنیم بهم نمیرسیم بهم خیانت کرد خودشم اعتراف کرد و م ...

ببخشید ولی با این شرایط خوبه که بهم نرسیدین،کسیکه اهل خیانت باشه در هر شرایطی خیانت میکنه و از نظر خودشم کاملاااا دلیلش موجهه

ببخشید ولی با این شرایط خوبه که بهم نرسیدین،کسیکه اهل خیانت باشه در هر شرایطی خیانت میکنه و از نظر خ ...

اره درسته ولی ما خیلی همو دوست داشتیم خیانتشم بخاطر این بود که واقعا از همه چی برده بود خیلی روزای بدی رو داشتیم ولی اون منو داغون کرد 😔😔😔

واسه مشکلم یک صلوات بفرست لطفا 😊🌹
2728
آدمی نیست که ازین چیزا بترسه... یجورایی آب از سرش گذشته و البته ما بشدتتتتت عاشق هم بودیم جداییمون ...

گلم هر چیزی که بین شما بوده مربوط به گذشته اس ،ایشون حق نداره تهدید کنه ،اگر عاشق واقعی باشه ،خوشبختی شما باید براش از همه چیز مهم باشه،لطفاً بهش رو نده،مگه نامزدتون چه گناهی کرده.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است

وای من اوایل بارداریم بود رفته بودم از ذوق لباس کوچیک کوچیک بخرم نگو اونم اومده نمیدونم چی برا خواهر زادش بخره یهو چش تو چش شدیم یهو متعجب نگام کرد من و میگی جیم زدم نمی دونم چرا!!!!فرار کردم

کابر قدیمیم سه تا کاربریم تعلیق شد😐
گلم هر چیزی که بین شما بوده مربوط به گذشته اس ،ایشون حق نداره تهدید کنه ،اگر عاشق واقعی باشه ،خوشبخت ...

واقعا نمیدونم چجوری بهش حالی کنم که باید این مساله رو برا خودش حل کنه... 

لبخند یادت نره🥰
اره درسته ولی ما خیلی همو دوست داشتیم خیانتشم بخاطر این بود که واقعا از همه چی برده بود خیلی روزای ب ...

عزیزم آدم عاشق خیانت نمیکنه،خیانت توجیه نداره.

واقعا نمیدونم چجوری بهش حالی کنم که باید این مساله رو برا خودش حل کنه... 

گلم شما وظیفه نداری چیزیو حالی ایشون کنی،به هر دلیلی نشده رابطه ادامه پیدا کنه،چاره ایی جز پذیرفتنش نداره،اگر نمیتونه قبول کنه باید از مشاور کمک بگیره،اگر ایندفعه تهدیدی کرد و مزاحم شد بهش اخطار بده که ازش شکایت میکنی،گوش نکرد واقعاً. اینکارو بکن،نمیشه که تا آخر عمر نگران باشی عزیزم.

میدونم عزیزم ولی کاش هیچوقت همو نمیشناختیم 😔

گلم به چشم یک تجربه بهش نگاه کن و درسهایی که این رابطه باخودش داشته رو بگیر.

هیچی با خوبی همدیگرو می بینیم. البته اون هنوز مجرده و نمیدونسته من دوسش داشتم.چون پسر خوبیه هنوزم دوسش دارم ولی این باعث نمیشه که به تعهد و تاهلم در برابر همسرم و عشق پاک بینمون حتی لحظه ای بخوام خیانت کنم

2706