2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالت تهوع و سرگیجه رو دارم

یه کیلینیک برو 

اما پیشنهاد بهترم برای الان اینه تماس با اورژانس بگیر ، اونا دقیق راهنماییت میکنن تلفنی ، همین الان هم تماس بگیری جوابگو هستن

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
2731
میترسم برم تو خونه هم تنهام

زنگ بزن اورزانس علائمتو بگو 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738

والا من چند روز پيش سرم ب شدت خورد تو ميله داربست

اولش خيلي ترسيدم ولي خدا رو شكر چيزي نشد

شايد تلقين ميكني ب خودت ك سرگيجه گرفتي؟؟؟

دوستان، ميشه لطفاً براي آرامش روح مامانم يه صلوات بفرستين...❤️
والا من چند روز پيش سرم ب شدت خورد تو ميله داربست اولش خيلي ترسيدم ولي خدا رو شكر چيزي نشد شايد تل ...

نه واقعا سرم گیج می‌ره

میخوام راه برم باید دستم رو بگیرم به دیوار

2706