2703
2553
نچ چون ممکنه خونه بره پایین ولی مهریه هر روز قیمتش ثابته  ولی اگه خونه نوسازه و مادر و پدرت حم ...

مهر بخای بگیری ریالی دست ادمو نمیگیره هر یدونه سکه چن ماه طول میکشه بده قسطی 

ولی خونه ارزشش بیشتره

خدایا منو غول کن تا نی نی یارا رو کتلت کنم😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من گفتم باید فکرکنم زودجواب ندادم بعدگفتم ماشینتوب اسمم کن مهریمم هروقت خواستم خدانکرده جداشم یادورازجونش فوت کردازرواموالش برمیدارم الان انگارهم ماشین ب اسمم باشه هم مهریم مال خودمه

2456
مهر بخای بگیری ریالی دست ادمو نمیگیره هر یدونه سکه چن ماه طول میکشه بده قسطی  ولی خونه ارزشش ب ...

نظر شخصی من این بود چون ملک و املاک ثبات نداره یه روز میره بالا یروز یهو افت میکنه نمی ارزه

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
2714
خونه کی رفته پایین؟!

بازار ثبات نداره

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
اگه اهل گرفتنی همون مهریه بهتره ولی دنبال مهریهگرفتن نیستی خونه بهتره

اهل گرفتن نیستم مگه باهم نسازیم ک اونم راضیزشه ب طلاق وگرن نه تاحالامهریه بگیربینمون نبوده بقول خودشون کی داده کی گرفته

ببینیدبچه ها شوهرم خوبه زندگیمم خوبه من بهش گفتم 4ساله زنت شدم هیچی ب نامم نکردی ن خونه ن ماشین بیا نثف خونت یاماشینت وبزن ب نامم اونم گفت ن تومهریه داری پشتوانته من ازداردنیا یه پراید دارم یه خونه اگر خونه رومیخوای بیاب نامت کنم همشو توام مهریتوببخش اگرهم نه ک ماشین فقط مهریتم سرجاش پرایدم ک بیست سی میلیون بیشترنمیخرن خلاصه من ازیطرف میترسم مهریه بدم خونه بگیرم سرخونه بعدی به مشکل بخوریم ازیطرفم خونه نقدمهریه معلوم نیس بگیرم یان باهم خوش باشیم طلاق نگیریمم ک هیچی خورده ی ابم روش ولی خونه 300میلیونه ازیطرفم ماشین وقبول کنم 70میلیون طلادارم ک بهم گفته ب طلاهات هیچ چشم داشتی ندارم برام نفروش مال خودت پولم گیرت امدزیادکن ماشینم مال تومهریتم مال توولی اگرخونه میخوای مهرتوببخش

شوهرم منم گفت بیا مهریه تو ببخش خونه رو بزنم به نامت من احمق هم رفتم بخشیدم کیرش هم به نامم نکرد خونه پیشکشش

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2706