2726
عنوان

نمیدونم چرا نمیترسم!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 72 پست
عزيزم بچه دار كه شدي با يه سردرد كوچولو هم كلي دلهره ميگيري كه نكنه اتفاقي برام بيوفته بچه هام بي ما ...

ببین عمر دست خداست من نگرانی مادرانه اتو درک میکنم اما دور ازجونتون اگه عمر ادم تموم شه با سکته ام میشه درجا مرد میشه تصادف کرد پس هرلحظه امکان هرچیزی هس اما اینکه بشینی روحیه اتو ببازی و از استرس خودتو داغون کنی هیچ دردیو دوا نمیکنه این کرونا کوچیک تر از اونیه ک تو ذهنمون ساختیم

مرا عهدیست با جانان❤💍تیکر بارداری نیست😁
سرماخوردگی مگه ادما رو میکشت؟ این میکشه دوست عزیز  مگه برای سرماخوردگی انقدر وزارت بهداشت پیا ...

آقا تورو خدا یه تاپیکم که پیدا شد توش اعصابامون خرابتر از اینی که هست نشه انرژی منفی ندین،همه از آماره تلفات خبر داریم ولی کاری از دستمون برنمیاد جز رعایت بهداشت و خونه نشینی پس بهتره یکم رو روحیاتمون کار کنیم تا قبله ویروس از ترس تلف نشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی؟ خب چیکار میکنید

چ خریدهایی عزیزم؟

خب مثلا من موقعی ک خرید وارد خونه میشه دست کش یکبار مصرف دستمه

همون لحظه اگه خوراکی بچه ها باشه همه رو باز میکنم و میریزم توی پلاستیک های جدا و درشو محکم گره میزنم

اگه میوه باشه پلاستیک میوه رو میندازم دور و تمام میوه هارو تو سینک میشورم

اگه خرید های دیگه باشه مثل شیر و ماست و مایع ظرفشویی خب همه رو میشورم جاشونو

تمام نون هارو مجددا گرم میکنم چون میترسم نون الوده باشه و همونطور ک میدونی ویروس تو دمای بالا از بین میره

بعدم تمام اون قسمت ک خرید هارو گزاشته بودم موقع اومدن ب خونه مثلا روی کابینت یا میز با الکل و یا مخلوط سرکه و اب ضد عفونی میکنم

خرید هم نمی‌کنیم تاجایی ک میشه. فقط نمیدونم چطور خریدهایی ک از بیرون میاریمو لباسا و ضدعفونی کنیم. ش ...

والا میوه و سبزیجاتو و اینجور چیزارو ک با ماده مخصوص ضدعفونی میشورم لباسارم تا از بیرون میایم با شوینده میشورم و سشوارم و اتو ام میگیرم روشون واسه ویروس کشی میگن خوبه خودمونم ک دستامونو میشوریم و دوش میگیریم دیگه بنظرم کاملا رعایت میکنم حالا شاید ایراداتیم باشه اما بیشتر از این نمیتونم

2728
سرماخوردگی مگه ادما رو میکشت؟ این میکشه دوست عزیز  مگه برای سرماخوردگی انقدر وزارت بهداشت پیا ...

عزیزم دعوا ک نداریم سرماخوردگیم رعایت نشه درمان نشه میشه عفونت ریه و و بعدشم میکشه اما اینی ک میگی وزارت بهداشت و بقیه انقدر در تب و تابن واسه کشندگیش نیس واسه اینه ک شیوعش زیاده و چیزی ک اونارو ترسونده اینه ک مردم رعایت نکنن و حجم مبتلاها زیاد تر بشه و نشه ازشون مراقبت کرد و درمان کرد....

منم ادعای شناخت ندارم ازش اما میگم همون دکترا و جهانی ک ازش حرف میزنی میگن تو بدتررررررین بیماریها روحیه  و امید نقش کلیدی رو داره...

الان شوخی میکنی دیگه اره؟این کجا سرماخوردگی کجا؟پس اینهمه ادم که مردن چیه؟

ببین عزیزم اون همه ادم ک مردن جز کسایی بودن ک بیماری زمینه ای و سیستم ایمنی ضعیف داشتن کسی ک سیستم ایمنیش ضعیف باشه با سرماخوردگیم حالش وحشتناک بد میشه...من نیومدم بجنگم ک اینطور صحبت میکنید بعضیاتون، من فقط میگم ضمن اینکه رعایت میکنین نترسین همیییین

والا میوه و سبزیجاتو و اینجور چیزارو ک با ماده مخصوص ضدعفونی میشورم لباسارم تا از بیرون میایم با شوی ...

شما ک انقدر رعایت میکنی چرا مردمو ب اشتباه میندازی خوب بود 

اولین پستت اقداماتتم توضیح میدادی 

بقیه یاد میگرفتن دوست عزیز 

اما سبزیجات فکر کنم یه مدت نخوریم بهتره 

من یکم گرفتم با اکراه میخوردم از ترس

دکترم میگفت مواد خام نخورید

و خدا هست ....
پس این فوت شده واسه چیه؟؟؟؟

بیماری زمینه ای داشتن یا سیستم ایمنی ضعیفی داشتن اما این دلیل نمیشه ک ما امیدمونو از دست بدیم ادمی ک بترسه و استرس داشته باشه اصلا خودش قابلیت اینو داره بیماریارو جذب کنه

فاز منفی چیه سوال کردم نگفتم ک با گرما صد در صد نمیرع سوال بودددد

خب حتی فکر کردن ب این سوال خودش فاز منفی میده بهش فکر نکن😂

اما ساده انگاری نباید بشه

ساده انگاری نیست وقتی همه چی را خبر داری رعایتم میکنی فقط میگم اینکه دقیقه به دقیقه انرژی منفی به خودمون بدیم و بخوایم کسی را هم که رعایت میکنه ولی نمیترسه را بترسونیم با خبرهامون درست نیست

شما ک انقدر رعایت میکنی چرا مردمو ب اشتباه میندازی خوب بود  اولین پستت اقداماتتم توضیح میدادی& ...

خب اولش گفتم ک رعایت میکنم من نمیگم چون مث سرماخوردگیه بشینیم سرجامونو و هیچ کاری نکنیم من فقط میگم روحیه امونو حفظ کنیم ...سبزیجات اخه خوبه مقاومت بدنو میبره بالاتر اگر تمیز بشه ک ایرادی نداره باید خیلی تمیز شستشون  

عزیزم دعوا ک نداریم سرماخوردگیم رعایت نشه درمان نشه میشه عفونت ریه و و بعدشم میکشه اما اینی ک میگی و ...

درسته منم دعوا ندارم!!! سرماخوردگی رو کلا بنظرم از سرتون بیرون کنید !!! سرماخوردگی با دارو درمان میشه نیاز ب بستری شدن نداره!! در عرض یه ماه انقدر کشته نمیده!! ویروسش ۹ روز زنده نمیمونه !! 

اگر سرما خوردگی بود ک میگفتن برید استراحت کنید سوپ و شلغم بخورین خوب میشین

و خدا هست ....
2706