2733
2734
عنوان

نمیدونم چرا نمیترسم!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 72 پست

خوشبحالت من الان از استرس خوابم نمیبره تا دیروز نمیترسیدم تا اینکه یهو تب کردم و سرف زدم دوتا قرص خوردم خوب شدم ولی استرس افتاده به جونم

بعضی ها پنجره ها را باز میکنند و فریاد میکشند بعضی ها پرده ها را می کشند و گریه میکنند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ولی چند تا دکتر تو تلویزیون گفتن گرما روی ویروس تاثیر نداره 

ن صددرصد هوا گرمتر بشه دیگه نمیمونه اگه اونجوری ک اونا میگن باشه خب تا ابد هی کرونا میمونه ک مگه میشه همچین چیزی اصلا

مرا عهدیست با جانان❤💍تیکر بارداری نیست😁
آره منم اصلا نمی‌ترسم. البته مام بیرونو اینا کم میریم. تند تند هم می‌شویم همه جامونو😆ولی نمی‌ترسیم. ...

افررررین همینه تو دیگه شاهکاری خخخخخ واقعا خب رعایت کنی دیگه ترسی نمیمونه

2738

از خودم نمیترسم  حتی اگه بگیرمم و خوب نشم  دردم اینه مادرم ناراحتی ریه داره 😭

عشـــــــق                                                       یعنی جز خدارو بیخیال!!!                                                🌸 🌸 🌸 🌸 🌸 🌸                                         (تنها کسی که اگه با یه شاخه گل به خونه بره ، مؤاخذه می شه، كودك گل فروش سر چهار راهه  )     
منم اولش مثله شما بودم ولی خودم حماقت کردم انقد از این کانال به اون کانال و نی نی سایت و هزار جا دیگ ...

همش ترس الکیه بابا اصلا خنده داره مثلا سرماخوردگی ترس داره؟اینم مث همونه فقط مردم خوششون میاد از کاه کوه بسازن

من شوهرم همش کارش با مردمه خودم بیرون نمیرم اما اون میاد پیشم اگه بگیره منم گرفتم دیگه

خب اونم راهش اینه تا از بیرون دراومد همونجوری بفرستیش زیر دوش و دستاشو تند تند بشوره مطمئن باش هیچی نمیشه 

2706