2726
اي بگي نگي مخصوصا اين موقع ها که خوابم مياد

الان میتونی بگی شوهرم هنوز دوستم داره یا نه ؟ دلش می خواد آشتی کنه یا جدا بشه ؟

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم میشه بگی بنظرت رابطه ماتهش چی میشه؟

حسم خوبه

من فقط در تلاشم از کسی که دیروز بودم بهتر باشم    من به خودم قول دادم که فیلم های خوب ببنیم کتاب های خوب بخونم و ورزش کنم و غذاهای خوشمزه یادبگیرم و برای بهبود روابط باهمسری تلاش کنم  ونتایجش رو تو وبلاگ شخصی ام ویا صفحه ی نی نی سایت ثبت کنم،به رشته های روانشناسی و علوم سیاسی والهیات و تاریخ علاقه دارم و یکی از هدف گذاری هام گرفتن مدرک تواین چندتا تا رشته است.  آرزو و ثبت اهداف برای هیچ کسی عیب نیست حتی شما دوست عزیز،پس شماهم ازهمین لحظه برای رسیدن به آرزوهاتون تلاش کردن رو شروع کنید،نی نی سایت واقعا اعتیاد میاره اگه منو زیاد تواین سایت دیدید تیکه و کنایه راجب اهدافم آزاده،واقعا بایدمدیرتش کرد جمعه ها تایپیک نتایجم رو میذارم ولی اگه یه تایپیک خوب داشتید و یا دیدید منم تگ کنید،
خب بگه...اصلا دعوا بشه...قهر بشه...مهمتره از جون اکگون طفل یکماهه؟؟؟؟!!!!!من باشم بخدا اگه به قیمت ک ...

اخه من شوهرم شیفته میرم خونه پدرم میام اونما ولی خداروشکر سالمن مشکلی ندارن ولی حالا میترسم میزی بگم بگن نخواست بیایم خونشون اخه مدرشوهر مادرشوهرن دیگه بعد دوتاشونم قلبی از سلامتشون مطمئنم نیستم

2728
هرجور دوس داری قضاوت کن🌺

هست دیگه😐😐 تاپیک اخرت اینو نشون نمیده؟

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
الان میتونی بگی شوهرم هنوز دوستم داره یا نه ؟ دلش می خواد آشتی کنه یا جدا بشه ؟

حسم ميگه دوستداره

قبلن هم فکرکنم بهت گفتم

من فقط در تلاشم از کسی که دیروز بودم بهتر باشم    من به خودم قول دادم که فیلم های خوب ببنیم کتاب های خوب بخونم و ورزش کنم و غذاهای خوشمزه یادبگیرم و برای بهبود روابط باهمسری تلاش کنم  ونتایجش رو تو وبلاگ شخصی ام ویا صفحه ی نی نی سایت ثبت کنم،به رشته های روانشناسی و علوم سیاسی والهیات و تاریخ علاقه دارم و یکی از هدف گذاری هام گرفتن مدرک تواین چندتا تا رشته است.  آرزو و ثبت اهداف برای هیچ کسی عیب نیست حتی شما دوست عزیز،پس شماهم ازهمین لحظه برای رسیدن به آرزوهاتون تلاش کردن رو شروع کنید،نی نی سایت واقعا اعتیاد میاره اگه منو زیاد تواین سایت دیدید تیکه و کنایه راجب اهدافم آزاده،واقعا بایدمدیرتش کرد جمعه ها تایپیک نتایجم رو میذارم ولی اگه یه تایپیک خوب داشتید و یا دیدید منم تگ کنید،
میسی😍 میشه اینوهم بگی که عایااون کسی که منتظرشم رو بازهم میبینم؟

نه والا حسم پاسخ گو نيست

ولي فکرکنم آره

حسم ميگه دوستداره قبلن هم فکرکنم بهت گفتم

حست میشه راجب منو شوهرم بگی عزیزم شوهرم چه احساس به نن داره زندگی من دوام داره با همسرم خیلی دوسدارم بدونم  همیشه هم به این موضوع فکر میکنم

حسم ميگه دوستداره قبلن هم فکرکنم بهت گفتم

کجا گفتی ؟ تو تاپیکم ؟ همه میگن دوست داره ولی من به خاطر کاراش نمی تونم باور کنم 😭

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
میشه بگی من دانشگاه رشته ای که دو ست دارم بالاخره قبول میشم یا نه؟

اگه به قانون جذب اعتقاد داری به حرف من گوش نده

حسم ميگه نه چون تلاش کافی نميکنی

کجا گفتی ؟ تو تاپیکم ؟ همه میگن دوست داره ولی من به خاطر کاراش نمی تونم باور کنم 😭

عزيزم حسم ميگه رفتار اون به تلاش و رفتار تو بستگي داره

2706