2726
تو دوران پریود بودم دعوام شده بود یچیزی گفتم

کاش بگی پاکش کنن.دل ادم میگیره میبینه اون تایپک رو.نگو اینطوری.گناه داره.مرگ رو واسه دشمنتم نخواه چه برسع به عزیزت.نفرین دو سر.یه سر به طرف بگیره یه سرش خودتو میگیره

😍 خدا جونم شکرت به خاطر کنجدی که بهم دادی.خودت مواظب تو دلیم باش 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسایی ک تو خونه هستن چجوری مراقبت کنن تو هوا هم ویروس هست؟

تو خونه چیزی نمیشه.مگه اینکه کسی بره بیرون دستش به ویروس الوده بسه بیاد دست بزنه به دستگیره در شمام خدایی ناکرده به ویروس مبتلا بشین.ضدعفونی کنین.از راه هوا نه انتقال نداره فقط لمس سطوح  و دست دادن از طریق دست که بزنی صورتت اینا یا چشم.یام که طرف سرفه که یا نفسش بهت بخوره.همین 

😍 خدا جونم شکرت به خاطر کنجدی که بهم دادی.خودت مواظب تو دلیم باش 😍
2728
تاپیکم مهم نیس عیب نداره خدا نکنه چرا تینجوری شدی

من توهم کرونا زدم چندروزه امشب دیگه به اوجش رسید ترسم

اعصابم زده به قفسه سینم قبلا هم اینجوری شدم از اعصابه

تازه سرفه خشک هم دارم یه هفتست جالبه که بهش فکر نکنم رفع میشه این یعنی تلقین دیگه

کسایی ک تو خونه هستن چجوری مراقبت کنن تو هوا هم ویروس هست؟

نه تو هوا ویروس نیست.

اگه کلا تو خونه قرنطینه هستی و اصلا بیرون نمیری مراقبت خاصی نمیخواد .فقط همسرتون که میره سرکار باید نکات بهداشتی رو خیلی خیلی رعایت کنه و وقتی میاد خونه جلو در کاملا ضدعفونیش کن با الکل و دست و صورتشو بشوره و بیاد تو خونه.

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

نه تو هوا ویروس نیست. اگه کلا تو خونه قرنطینه هستی و اصلا بیرون نمیری مراقبت خاصی نمیخواد .فقط همسر ...

همسرم رعایت میکنه ولی امروز مهمون امد البته زود رفتن روم نشد بگم نیایید ولی خودشون نباید تواین وضعیت میومدن

2706