2737
2734
حالتون چطوره اقا؟خوبید سلامتید؟

ممنون درد قلبم گم شده 

ولی دلم براش خیلی تنگ شده  خیلی خیلی 

هرچقدر درد داری با خودت دردل کن                 ادما تنهات میزارن ولی هرکدوم به نوبت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون درد قلبم گم شده  ولی دلم براش خیلی تنگ شده  خیلی خیلی

الهی بمیرم😔

خیلی ناراحت میشم میبینم انقدر ناراحتید بخدا انگار برادرم هستید واقعا ناراحت میشم.امیدوارم قلبت اروم بشه

2728
الحمدلله شکر خوبم. منم و بی خوابی ها اگر قرص نخورم

نخوریدد اعتراد اوره روزاا نخوابید

مثل دیونه ها تا میخوام بخوابم یهو خواب میبینم خانومم یک بار زنگم زده تا میخوام زنگش میزنم میبینم که خواب بودم و هرچقدر منتظرش میمونم ولی اون رفته 😔

هرچقدر درد داری با خودت دردل کن                 ادما تنهات میزارن ولی هرکدوم به نوبت 
2738
واقعا نمیفهمم بعضیا از این دنیا چی میخوان...ک اینجوری دل میشکنن

خیلی خوب بودد 

کاش انقدر خوب نبود

کاش انقدرر چشاش پر عشق نبود 

کاش...😔😔😔

نخوریدد اعتراد اوره روزاا نخوابید مثل دیونه ها تا میخوام بخوابم یهو خواب میبینم خانومم یک بار زنگم ...

روزا نمیخوابم اما خب من سابقه ۳شبانه روز نخوابیدنم دارم متاسفانه...

به خودت بیا اصلا شما داری تو کار خدا هم دخالت میکنی...من با وجودیکه عاشق شوهرمم بعضی وقتا میگم عجب غلطی کردما...از کجا معلوم دور از جون بعد ۱سال نمیکشید به جدایی

روزا نمیخوابم اما خب من سابقه ۳شبانه روز نخوابیدنم دارم متاسفانه... به خودت بیا اصلا شما داری تو کا ...

چرااا خوابت نمیاد؟؟

بخاطر درگیری فکرت؟؟

چرااا خوابت نمیاد؟؟ بخاطر درگیری فکرت؟؟

از خواب بدم میاد بیشتر وقتها...

یهو میوفتم رو دور شدید خوابیدن یهو هم اینجوریم....

درگیری فکری ک تا دلت بخواد‌..

تیرماه ۵روز ccu بودم یه لکه رو مغزم اومده بود...

2706