2733
2739
عنوان

شوهر شمام خودرای و دیکتاتوره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3200 بازدید | 120 پست
چند ساله ازدواج کردی چقد خوب چقد اروم 

من يك ماه ديگه ميشه دوسال

الان اينجورى آروم شدم بخدا نصف موهام سفيد شد تا يه اين درجه برسم ديدم با جنگ چيزى درست نميشه فقط دارم خودمو از بين ميبرم

آره الان خوشحالم جدا نشدم ولى كلا خونواده نرمالى نيستن دعوارو دوست دارن برادر شوهرمم تازه عقد كرده ...

منم شوهرم با برادر شوهر م فرق داره اون هیچ کس از دعواهاشون خبر ندارن تازه بعد ما ازدواج کردن الان بچشون شیش ماهشه ما کل فامیل دعواهامون خبر دارن بچه دارم نمیشیم کلا خدا زده تو سرمون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعن...اونم تو همچی دخالت میکنی  مهمون داری اشپزی بخدا ۷ ماهه ولی برام خیلی سخت گذشت هر موقع ...

یه بار جلو مادرشوهرم اینا بهم گفت این چیه درست کردی اصلا خوب نیست منم خیره نگاش کردم گفتم هر چی زن درست میکنه مرد میگه خسته نباشی 

یه برو بابایی اشاره ای گفت ولی دلم جنک شد

من يك ماه ديگه ميشه دوسال الان اينجورى آروم شدم بخدا نصف موهام سفيد شد تا يه اين درجه برسم ديدم با ...

منم خیلی جنگ کردم خیلی قهر کردم الان دوسالوشیش ماه دیگه قهر نکردم برم خونه بابام خسته شدم از قهر ولی شوهرم همون خل وضعه قدیمع

بهش میگی چی جواب میده

اولش ک شوکه شد داداشش ب من عیدی نداده...

یا گفتم خواهرت بهم عیدی نداد گف اون شوهرش غریبس منم گفتم خوب تو ک عیدی دادی از اون ۲۰ تومن یه روسری میخرید میداد میگف من نیومدم هیچی نگف بعدش گف ب خواهرای توم میدم من ب همه میدم تو حرص نخور با خنده...منم گفتم نیازی نیس ولی هرکی برامون یه قدم برمیداره باید برای اون انجام بدیم ن اینکه اینجوری دیشب محلم نداد منم ناراحت شدم خوابیدم خونه مادر شوهرم بودیم صبح بیدار شدم باهام زیاد حرف نزد در حد سلام 

صبحانه خوردیم رفتم خونه مامانم اونم اومد خونه .برگشتم خونه مثلا خواب بود بیدار شد اومد دید ناراحتم گف بریم بخوابیم یکم کرم ریخت .ولی من بازم عصبی بودم بهش گفتم چرا گوش نمیدی حرفامو گف چون حرف تو نمیشه من زن ذلیل نیستم من اختیارم دست خودمه خدام هم استغفرلله برای من تعیین تکلیف نمیکنه اماده شد رف سر کار 

2738
منم قهرم جامو جدا کردم ،😂😂😂

منم که شوهرم سر کاره

گفتمم خونه تنهام میترسم بازم زیاد محلم نداد گف چرا حرفمو گوش نکردی نرفتی خونه بابات

زنگم زدم جوابمو نداد گف سرم درد میکنه 

من وقتی عصبی میشم. میرم حموم گریه میکنم بعد تو دلم فحشش میدم وبعد میرم برا خودم خرید میکنم یا یه چیز ...

منم میرم حموم گریه میکنم

شوهرم فک میکنه مظلوم نمایی میکنم همیشه میاد دنبالم ولی جدیدا میگه برای گریه هات ارزش قایل شو عادی شده گریه هات 

والا این پنج سال تغییر نکرده همش میگه دخالت نکن بتو مربوط نیست نظر تو مهم نیست دوس دارم بزنم تو دهنش ...

عزیزم

من تو شرایط شما نیستم 

ولی باید جاییکه احساس میکردی داره به این حرفا ختم میشه با شیطنت و خنده و جمله هایی مثل فدای یه تار موت  یا باشه هرچی شما بگی و.... زیرکانه کوتاه میومدی تا این جملات رو نشنوی و بعد یه مدت ایشون مطمئن باش دیگه به خودش اجازه نمیداد این جملات رو بگه و قبح این حرفا واسش نمیریخت

2706