2726
منم هرروز ناراحتش میکنم و میگم اگه یه روز نباشه چی

تازه اين سال جديد هم من و هم خواهرم به امريكا قراره مهاجرت تحصيلي كنيم و بابامونم فوت شده و مامانم تك و تنها ميشه و امريكا هم والدين رو راه نميده، فك كنم از غم دوريش ذوب بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مامانم خیلی فرق میذارع بین من و خواهرام و برادرام خیلیییییییییی

اونا رو خیلی بهشون توجه میکنه ولی منو نه

اصلا انگار ن انگار من دخترشم

امروزم خیلی گریه کردم خیلی فرق میذاره بین من و اونا

حتما مجردی ک اینطوری میگی ،اگه دور بودی تازه قدر مادرتو میفهمیدی مادر اخلاق بدشم نعمته من مامانمو خی ...

متاهلم ولی همسایه هستیم با اینحال اگه دلخور باشه ازم خوابم نمیبره 

خیلی هم قهرقهروعه

نگو اینطوری.غر زدناشم عیب نداره. یه دوستی دارم همش مو مینداخت بیرون مامانشم خیلی خیلی مهربون بود ول ...

عزیزم درسته مادر عزیزه

اما تابو نیست اون هم یک انسانه

قرار نیست چون مادره بگیم هیچ عیبی نداره

من مادرمو دوست دارم خانوم خوبیه خیلی هم عاقل ولی وقتی میبینم سر یه قضیه انقدددررررر غر میزنه تا من یا از شدت سردرد میگرنم اود کنه با قرص بخوابم. یا بزنم از خونه بیرون فرار کنم خونه داداشم

یا واقعا سر امتحان عربی پارسال سال آخرم بود بخاطر یه لیوان زیر تخت انقدر غر زد تا من نشستم گریه کردم امتحانمم نتونستم بخونم گند زدم 

اینارو میبینم خیلی وقتا روانی میشم. آدمی هم نیستم بخوام جواب مامانم رو بدم اصلا نمیتونم

فقط دعا میکنم بتونه غرغراشو یکم تو خودش نگه داره یا حداقل غر میزنه 1 دیقه 2 دیقه نه که یه ربع یه ریییز بگه

2706