2726
دوست داری ۲۰ سال آینده همین تاپیک رو فرزندت بنویسه ... قدر ماماناتونو بدونید خیلی خیلی 

قدرشو میدونم خیلی خیلی زیاد

بچم اگه نتونه حرفشو به خودم بزنه با تاپیک دلش خنک بشه اره دوس دارم.

اصلا حرفت منطقی نبود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی اذیتش میکنم ولی اون صبوره

اگه ساده دل نبود مشکلی نداشتم 

هر حسی هم داشته باشه خیییییییلی سریع همونجا بروز میده

مثلا من دخترمو بغل میکنم قربون صدقه زیادی برم یه جوری میشه 

نمیدونم چرا

خدایا مرسی❤️💋
2728
قربونش برم خیلی از اخلاقاش واقعا اذیت کنندست  مثلا یه غذا خوردن ساده دو قاشق کمتر یا بیشتر بخو ...

😂😂😂😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
الهی  اللهم صل علی محمد وآل محمد ایشالا گره از مشکلاتتون باز بشه

خیلی ممنونم ،امشب خوننون اومده بود اینقدر خوشحال بود که نزاشته دیگه مامانم خونمون بیادخیلی دلم شکست ،اشتباهی که کردم زنگ زدم به مامانم درد و دل کردم ،و بعد مامانم پشت گوشی زدزیر گریه به خاطر اینکه پول نداره اینجا یه خونه بخره😭

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
غر میزنه همین بشه غراشو قطع کرد واقعا اعصابم آروم میشه

نگو اینطوری.غر زدناشم عیب نداره.

یه دوستی دارم همش مو مینداخت بیرون مامانشم خیلی خیلی مهربون بود ولی خوشش نمیومد از این کارش هی میگفت مریم جان موهاتو بنداز تو یه چند وقت بعدش سرطان گرفت مرد.مریم برگشت بهم گفت سویل قبلا همش میگفتم کاش این همه غر نزنه ولی میدونی چیه دلم لک زده بیاد بازم بگه مریم موهاتو بنداز تو.یعنی جیگرم اتیش گرفتا.

هیچوقت نگو

😍 خدا جونم شکرت به خاطر کنجدی که بهم دادی.خودت مواظب تو دلیم باش 😍
2706