2737
2734
عنوان

یعنی چی به نظرتون؟

146 بازدید | 13 پست

اون هفته روز مادر رفتیم اول خونه مادرشدهر،بعد سه ساعت اونجا بودن قرارمون بود بریم خونه مامان خودم،شوهرم گفت پاشو بریم،تا فهمیدن ما میخوایم بریم خونه مامانم ،مادرشوهر و پدرشوهر انگار حسودیشون بشه و دل درد بگیرن هی می گفتن زوده میرید حالا هنوز که ساعت ۸،بمونید و این حرفا،ولی ما پاشدیم رفتیم،بعد که رسیدیم خونه مامانم دیدم بعد یه رب زنگ زد به پسرش که آره نموندید خواهرت اومده و این حرفا....

امروز عصر هم رفتیم خونه ش سه ساعت اونجا بودیم بعد شوهرم که گفت بریم باز دل دردا شروع شد گفتن شام بمونید شوهرم که لال شد منم دیگه دیدم اون لاله گفتم نه دعوتیم،باز گفتن خب زنگ بزنید بگید اگه شام درست نکردن بمونید منم اخمامو کردم تو هم گفتم نه درست کردن منتظرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ماهم همین مشکل داریم از عصر میریم تا شب سیرمونی نداره ننش اسم خونه مامانم میاد یه جوری میشه شوهرمم هر روز میره سر میزنه یه روز نریم زنگ رو زنگ کلا نمیشه یه جایی بزیم یه کاری کنیم ننش نفهمه از بس زنگ میزنه

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️
2738
وای دقیقااااااااا،عین منی،تک پسره،؟؟

نه ولی پسر اوله مثلا دوسش داره دلم میخاد برم یه شهر دیگه اینا رو جدا کنم 

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️
خب چرا تو یه روز دو جا میرین روزای جدا تعیین کنین که هرکدومتون بتونین وقت بیشتری رو با خانواده تون ...

آخه والا اونا انقد پسرشونو هرروز میبینن که دیگه نمی گن و دعوت نمیکنن،منم وقتی همین جوری میرم تحویل نمیگیرن

نه ولی پسر اوله مثلا دوسش داره دلم میخاد برم یه شهر دیگه اینا رو جدا کنم 

مال من تک پسره،منم خیلی عذاب میکشم،وای دوس دارم فقط یه ماه نبینمشون تا یه ماه حداقل آرامش داشته باشم