2733
2734
عنوان

بچها بیاید یه لحظه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 75 پست

[QUOTE=126305186]مشکل اینجا نمیدونم سالم هستن یانه چون یه برادرشوهر ارایشگر دارم پیششون میترسم از اون گرفته باشن ندون ...[/QUOTE

خب سعی کن استرس به خودت وارد نکنی واینکه اگرهم اومدن مسائل بهداشتی رو رعایت کن تو خونه راستی یه چیزی یادم اومد ۲ قاشق وایتکس رو تویه شیشه پاکن خالی بریزهمراه اب تو فضای خونه بپاش ضدعفونی میکنه هوا رو

اخه مادرشوهرم به سوهرم گفت خواستیم بیایم بچه رو ببینیم گفت میومدین حالا بلند میشن میان خیلی نگران بچ ...

نگران نباش فاصله بگیر ازشون روبوسی هم نکن باهاشون وقتی هم که رفتن خونرو ۰صد عفونی کن ایشالا که چیزی نمیشه

میشه هر جوری که اعتقاد دارین برام دعا کنین😍ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کامل درکت میکنم ادم فقط نگران بچشه نه خودش 

اره بخدا خودم یا میمیرم یا زنده میمونم میترسم من بگیرم انتقال بدم بچه اخه برا دیدن بچه هم می خوان بیان .... بعد من همش با بچه در ارتباطم شیرش میدم تمام کارهاش انجامم میدم

اره بخدا خودم یا میمیرم یا زنده میمونم میترسم من بگیرم انتقال بدم بچه اخه برا دیدن بچه هم می خوان بی ...

سعی کن اروم باشی وبه خودت استرس وارد نکنی فکرهای منفی رو ازذهنت پاک کن

2738

من وضعیت واتس آپم گذاشتم: تا اطلاع ثانوی از پذیرش مهمان معذوریم. 

هیچکی نمیاد. 

اونایی هم که پررو هستن رنگ میزنن که بیان. منم میگم ببخشید ما قرنطینه هستیم. 

98/11/1 شروع رژیم، وزن شروع 75/5، 98/12/1 وزن فعلی 71/5،  وزن هدف60 کیلو
توروخدا دعا کن نیان اگه هم اومدن اتفاق خاصی نیفته نگران بچه امم دارم از استرس داغون میشم

بدترین چیزی فقط استرس هس همین درضمن این بیماری افراد سالمند ویا افرادی با بیماری مزمن یا خطرناک رو میگیره به افراد سالم اسیب جدی نمیزنه

بدترین چیزی فقط استرس هس همین درضمن این بیماری افراد سالمند ویا افرادی با بیماری مزمن یا خطرناک رو م ...

پدر شوهر مادرشوهرم دوتا قلبی هستن یکی لمل قلب باز اون یکی هم ۶ تا فنر داره 

شانس هم نداری ها خب اگه بهداشت فردی رو رعایت کنن اتفاقی نمیوفته

😭😭 نمیدونم رعایت میکنن یانه ما پامون اونجا نذاشتیم خونشون بگو حالا نیان سمت ما چی میشه اخه تا اوضاع خوب بشه منم اینقد استرس نکشم

2706