2726
عنوان

مادرشوهر رو مخي

493 بازدید | 34 پست

مادرشوهرم خيلي شديد پاچه خواري شوهرمو ميكنه چون شوهرم پول داره و هراز گاهي ميذاره تو جيبش اونيكي ها ندارن بذارن تو جيبش با اونا كاري نداره همش زومه رو شوهر من تن تن قربون صدقه ميرع منو پيش شوهرم ميخواد خراب كنه وقتي شوهرم بيرونه با منو بچم عادي رفتار ميكنه شوهرم تا از در مياد تو بچم رو بغل ميكنه با داد قربون صدقه بچم ميره و لوس بازي در مياره همش نقش بازي ميكنه خستم كرده فكرم شديد در گيرشه

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یاد جاریم افتادم مثل توئه از وقتی از مادرشوهره جدا شد ۳ یا ۴ ماه یه بار میاد یه ساعت میشینه میره 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
اه از اینا بدم میاد 

بخدا اگه واقعي بود حرص نميخوردم همش نقش بازي ميكنه حتي نزديك روز مادر و عيد كه ميشه بيشتر قربون صدقه ميره و دور سر شوهرم ميگرده

باز شوهر شما پولداره ازش پول ميگيرن ... شوهر من كه خودش كلى احتياج داره اين كارا رو ميكنن باهامون ازش پول ميگيرن 😐😐

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊
اون دوگانگی رفتارش تو غیاب همسرت به کنار عیب نداره شوهرت کمی پول تو جیب مادرش بذاره مادره

من مشكلي ندارم پول تو جيبش بذاره 

من از دورويي و نقش بازي كردن بدم مياد 

2706