2737
2734

من  بچه دارم ولی واقعا از موقعی که ازدواج کردم داغون شدم مثل یه پیره زن شدم.ولی بخاطر  بچه و خانوادم وحرف و حدیثا تن به جدایی ندادم.از خودم تعریف نباشه کیس خوب داشتم تو دورو ور همه از خوب بودنم تعریف میکردن، ولی نمیدونم چرا قسمتم این شد.  اوند فوش و کتک خوردم تو زندگیم که شخصیتمو گم کردم واقعا ولی هیچکی نمیدونه چون میخوام همیشه پنهان کنم تا خانوادم از بدبختیم نفهمن ولی به چه قیمتی.میخوام بدونم چه جوره بچم خیلی غصه خواهد خورد پشیمونی داره یا...؟ بچم آخه شاهد کتک خوردن من هست ولی اونقد ضعیفم تاحالا اقدام نکردم برای کاری نمیدونم چرا قفلم دلم جرات میخواد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو فقط یه بار زندگی میکنی این تویی که تصمیم میگیری تا اخر عمرت اینجوری زندگی کنی یا راهتو کج کنی و بری سراغ یه زندگی جدید 

من مجردم ولی همین چند جمله همه چیزو میگه

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
2738
خیلی سخته من همش عصبی هستم 

اره من با اينكه جدايي راه درست بود وحشتناك عصبي شدم خيلي دست خودتم نيست حتي تيك عصبيً گرفتم صورتم ميپره 

خدا هست و خدا هست و خدا هست.....🙏🏻💔

عزیزم من طلاق گرفتم الانم خیلی راضیم خداروشکر

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭
2706