2737
2734
عنوان

من انقدر نی نی سایت رو خوندم

310 بازدید | 40 پست

حالم بد شده داره گریم میگیره 

خیلی وحشت کردم ، تو رو خدا چرا انقدر چیزای وحشتناک میگید خواهش میکنم انقدر فاز ناامیدی ندید ، واقعا دیگه اعصابم نمیکشه دارم خل میشم 😰😰

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط تلقین تاثیر گذاره

درسته ، من خودم هم آدم نمیشم این گوشی رو کنار نمیذارم .خسته شدم از بس در مورد اون لعنتی خوندم ، امروز یه چیپس رو جرئت نمیکردم باز کنم بخورم

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2738
همش تلقینه 😂😂😂

واااای😂😂😂😂😂😂

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
عزيزم من چي بگم كه لرز كردم سه تا پتو رومه 😩

آخی چرا عزیزم ؟سرما خوردی نگران نباش 

همون ویروس بیشعور 

نترس عزیز

ما هم تو خونه حبسیم

یه دستمون سرکه یه دستمون صابون 😅😅

ولی بیشتر ناراحت کاسب کارا هستم این شب عیدی ضربه بدی بهشون وارد میشه😔

والبته اونایی که فوت میشن😔

ایشالله هرچه زودتر گورشو گم میکنه

2706