2726
عنوان

بنظرتون برای جهیزیه یخچال دوقل خوبه یا دو دره بالا پایین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1261 بازدید | 151 پست

دوقلو از لحاظ جادار واقعا عالیه

اما نمیدونم از لحاظ مستاجری چی انتخاب کنم

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
جاگیر بودنش که هست.کیفیتش عالی اصلا هم صدا نمیده. اسمش گروند موتورشم کره هست 

چند؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوقلو از لحاظ جادار واقعا عالیه اما نمیدونم از لحاظ مستاجری چی انتخاب کنم

اره خب اینجوری سخت میشه یکم کاش اول خونه رو اوکی کنید که طبق اون انتخاب کنید

من واین بوم نقاشی....🎨♥️
من واسه جهیزیم یخچال ۳۰ فوت دوو خریدم ۱۳ میلیون  از اون مدل پهنا فریزرش بالاس 😐

راضی هسی؟

چنساله داری؟

2728
اره ولی جاشم باید جورباشه تو اشپزخونه

اگر خونه مستاجری که نگران جا نباش، یطوری جاش کن تا یه آشپز خونه بزرگتر گیرت بیاد

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
اينايي كه بالاش مثل سايده پايينش كشو بزرگ ميخوره من كاملا پشيمونم دوقلوها عالين و جادار دوستم داره خ ...

دوقلو فککنم خونه براخودت باشه بهتره

بنظرم واسه مستاجری همون دو درارو بگیری بهتره عزیزم.چون بیشتر خونه ها جای دوتا یخچالو متاسفانه ندارن.

اره بنظرم بهترش همونه 

مجبور شدم فريزر جدا بخرم

بجز ساید؟

2706