2737
2734

چند ساله پیش پدرم فوت کرد و از خانواده همسرم هیچ کدوم نیومدن برای مراسم پدرم ...نه برادر شوهرم اومدن و نه خواهر شوهرام ....منم با  همشون قهر کردم که چرا نیومدن ....اخه من تو تمام مراسمهای اونا میرفتم و به هیچ کسی کوچکترین بی احترامی نمی‌کردم اما نمیدونم چرا از خانواده همسرم حتی یک نفر نیومد....😔

حالا بعد از سه سال جاریم همسرم و فال و کرده و تمام پستاشم لایک میکنه ....خانواده همسرم از هیچ ظلمی در حق من کوتاهی نکردن ...😥

نمیتونم ببخشمشون 😐😰

اونا همه جوره اذیتم کردن .به اعتقاداتم  توهین کردن ....چادرم رو مسخره کردن ....خلاصه که تا تونستن بد کردن ...همسرم هم باهاشون حرف نمیزنی چون میدونه اونا مقصرن...حتی جاریموفال و نکرده ....واقعا دلمو شکستن😰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش بگو بلاکش کنه. تامام

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728

بلاكش كن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
2706